Trwa ładowanie...

Ulubione pozycje seksualne. Różnimy się w wielu kwestiach, ale jedno nas łączy

Choć mężczyźni i kobiety rzadko się zgadzają, tutaj im się udało. Ale tylko w jednej sprawie, cała reszta skrajnie się różni. A chodzi przecież o jedną z najprzyjemniejszych rozrywek - o seks.

Ulubione pozycje seksualne. Różnimy się w wielu kwestiach, ale jedno nas łączyŹródło: pexels.com
d4jogoc
d4jogoc

Strona Dr.Ed.com przeprowadziła badania na dwóch tysiącach osób dotyczące tego, jakie pozycje seksualne lubią najbardziej. Choć mogłoby się wydawać, że tradycyjny seks po misjonarsku znudził się i poszedł w odstawkę, on zajął silne drugie miejsce w kobiecym rankingu oraz trzecie w męskim. Pozycję "na kowbojkę" znajdziemy z kolei na drugim miejscu u panów i na trzecim u pań.

Później preferencje obu płci zaczynają się coraz bardziej różnić. U panów w dalszych częściach rankingu znajdziemy odpowiednio "odwróconą kowbojkę", pozycję 69, "na łyżeczkę", seks oralny oraz z nogami podniesionymi do gór. U pań, dla odmiany, najpierw jest pozycja z nogami do góry, następnie "na łyżeczkę", 69 oraz seks oralny.

Na samej górze rankingu króluje pozycja "na pieska". Argumentem przekonującym w tej kwestii miała być wygoda pozycji dla obu stron. Co ciekawe, ten wybór zdominował wszystkich, bez względu na orientację seksualną.

Gdy pogrupujemy wyniki ze względu na kraje, wyłania się interesujący obraz. Zdecydowana większość krajów preferuje pozycję "na pieska". Jedynie Polska odstaje od tego i u nas dominuje pozycja "na łyżeczkę".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d4jogoc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jogoc