Trwa ładowanie...

Uważaj na kobiety spod tych znaków zodiaku. W związku będzie ciężko

Osobowość to zbiór różnych cech dotyczących sposobu zachowania i myślenia. Jest to coś, co kształtuje się w nas od momentu przyjścia na świat i tak naprawdę nieustannie zmienia się w ciągu życia.

Kobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku to zazdrośniceKobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku to zazdrośniceŹródło: Adobe Stock
d2rohel
d2rohel

Na osobowość składa się wiele czynników. Największy wpływ na nią mają jednak sposób wychowania, warunki dorastania i relacje z rodzicami. Trzeba jednak pamiętać, że rodzimy się z konkretnym zestawem cech, nad którymi można pracować. A, jeśli wierzyć astrologii, na nasze zachowanie wpływ mają także gwiazdy.

Kobiety spod tych znaków zodiaku będą cię kontrolować na każdym kroku

Pani Skorpion — kontrolując, okazuje troskę

Kobieta urodzona między 22 października a 23 listopada to zodiakalny Skorpion. Są szczere, lojalne i troskliwe, ale też czułe i romantyczne. Niestety, pomimo wielu zalet, kobieta spod znaku Skorpiona jest też uparta, szczera, momentami aż "do bólu", a także zazdrosna.

d2rohel

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Poszukujemy inspirujemy". Ten dom robi wrażenie. Detale przyciągają uwagę

Kłamstwo czy obłudę wyczuje na kilometr. Lojalność to jej wrodzona cecha charakteru i tego samego oczekuje od swojego partnera. Będąc w związku ze Skorpionem, nie zdziw się, jeśli będziesz wypytywany o wszystko. Skorpiony lubią przejmować kontrolę, jednak w przypadku bliskich im osób, nie jest to przejaw kontroli jako takiej, a raczej okazywanej w ten sposób troski.

Pani Koziorożec — perfekcjonistka, która chce być wznoszona na piedestał

Pani Koziorożec urodziła się pomiędzy 21 grudnia a 21 stycznia. To prawdziwa perfekcjonistka z ogromnymi ambicjami. W relacjach romantycznych to ona jest osobą, która "goni" przysłowiowego króliczka. Chce pokazać się z jak najlepszej strony, a wszystko po to, aby partner miał świadomość, że nie ma lepszej partnerki od niej. Pani Koziorożec po prostu chce być najlepsza i robi wszystko, aby postrzegano ją w taki sposób.

d2rohel

Niestety, jej perfekcjonizm często przekłada się na związek. Jej relacja powinna być równie perfekcyjna, jak ona, dlatego też lubi narzucać w związku konkretne tempo i ustalać zasady, które mogą nie odpowiadać osobom potrzebującym w relacji więcej wolności.

Pani Rak — jeśli kocha, to okazuje zazdrość

Panie urodzone pod znakiem Raka są z natury uczuciowe. To bardzo ciepłe i kochające kobiety, które dla partnera są w stanie zrobić naprawdę wiele.

d2rohel

Mimo że związek z panią Rak zdaje się sielanką, ma on też swoje wady. Panie Rak są bardzo zazdrosne i nie wahają się tej zazdrości okazać, często w bardzo teatralny i nazbyt emocjonalny sposób. Panią Rak łatwo wyprowadzić z równowagi — czasem wystarczy tylko spojrzeć na inną kobietę, żeby spodziewać się wielkiej kłótni. W ten nieco dziwny sposób, kobiety spod znaku Raka okazują przywiązanie i miłość.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2rohel
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rohel