Uważaj na kobiety spod tych znaków zodiaku. W związku będzie ciężko

Kobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku to zazdrośnice
Kobiety urodzone pod tymi znakami zodiaku to zazdrośnice
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

15.03.2023 20:41, aktual.: 15.03.2023 20:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Osobowość to zbiór różnych cech dotyczących sposobu zachowania i myślenia. Jest to coś, co kształtuje się w nas od momentu przyjścia na świat i tak naprawdę nieustannie zmienia się w ciągu życia.

Na osobowość składa się wiele czynników. Największy wpływ na nią mają jednak sposób wychowania, warunki dorastania i relacje z rodzicami. Trzeba jednak pamiętać, że rodzimy się z konkretnym zestawem cech, nad którymi można pracować. A, jeśli wierzyć astrologii, na nasze zachowanie wpływ mają także gwiazdy.

Kobiety spod tych znaków zodiaku będą cię kontrolować na każdym kroku

Pani Skorpion — kontrolując, okazuje troskę

Kobieta urodzona między 22 października a 23 listopada to zodiakalny Skorpion. Są szczere, lojalne i troskliwe, ale też czułe i romantyczne. Niestety, pomimo wielu zalet, kobieta spod znaku Skorpiona jest też uparta, szczera, momentami aż "do bólu", a także zazdrosna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kłamstwo czy obłudę wyczuje na kilometr. Lojalność to jej wrodzona cecha charakteru i tego samego oczekuje od swojego partnera. Będąc w związku ze Skorpionem, nie zdziw się, jeśli będziesz wypytywany o wszystko. Skorpiony lubią przejmować kontrolę, jednak w przypadku bliskich im osób, nie jest to przejaw kontroli jako takiej, a raczej okazywanej w ten sposób troski.

Pani Koziorożec — perfekcjonistka, która chce być wznoszona na piedestał

Pani Koziorożec urodziła się pomiędzy 21 grudnia a 21 stycznia. To prawdziwa perfekcjonistka z ogromnymi ambicjami. W relacjach romantycznych to ona jest osobą, która "goni" przysłowiowego króliczka. Chce pokazać się z jak najlepszej strony, a wszystko po to, aby partner miał świadomość, że nie ma lepszej partnerki od niej. Pani Koziorożec po prostu chce być najlepsza i robi wszystko, aby postrzegano ją w taki sposób.

Niestety, jej perfekcjonizm często przekłada się na związek. Jej relacja powinna być równie perfekcyjna, jak ona, dlatego też lubi narzucać w związku konkretne tempo i ustalać zasady, które mogą nie odpowiadać osobom potrzebującym w relacji więcej wolności.

Pani Rak — jeśli kocha, to okazuje zazdrość

Panie urodzone pod znakiem Raka są z natury uczuciowe. To bardzo ciepłe i kochające kobiety, które dla partnera są w stanie zrobić naprawdę wiele.

Mimo że związek z panią Rak zdaje się sielanką, ma on też swoje wady. Panie Rak są bardzo zazdrosne i nie wahają się tej zazdrości okazać, często w bardzo teatralny i nazbyt emocjonalny sposób. Panią Rak łatwo wyprowadzić z równowagi — czasem wystarczy tylko spojrzeć na inną kobietę, żeby spodziewać się wielkiej kłótni. W ten nieco dziwny sposób, kobiety spod znaku Raka okazują przywiązanie i miłość.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także