Blisko ludziViki Gabor zachwyciła na gali "Fryderyków". Postawiła na szaloną fryzurę

Viki Gabor zachwyciła na gali "Fryderyków". Postawiła na szaloną fryzurę

Viki Gabor już tak nie wygląda (AKPA)
Viki Gabor już tak nie wygląda (AKPA)
Marta Kutkowska
06.08.2021 10:22

Wczorajsza gala rozdania "Fryderyków" obfitowała w niespodziewane wydarzenia. Do historii z pewnością przejdzie pocałunek Krzysztofa Zalewskiego i Ralpha Kamińskiego. Spośród tłumu wyróżniła się także Viki Gabor, która pojawiła się na scenie w zupełnie odmienionym wydaniu.

Poprzedni rok był wyjątkowo trudny dla przedstawicieli branży muzycznej. Odwołane koncerty pozbawiły muzyków możliwości zarabiania. Mimo to polscy artyści stanęli na wysokości zadania - wydawnictwa muzyczne były na wyjątkowo wysokim poziomie. Można się było o tym przekonać podczas gali "Fryderyki" - na scenie muzycy dali z siebie wszystko.

Gwiazdy ramię w ramię

Viki Gabor jest jedną z najmłodszych postaci polskiego show-biznesu. Kariera młodziutkiej wokalistki rozwija się w nieprawdopodobnym tempie. Wygrana w "Szansie na sukces", a potem "Eurowizji Junior" zapewniły jej rozpoznawalność.

Piosenkarka może przebierać w propozycjach. Do współpracy zaprosiła ją jedna z największych polskich div - Kayah. Efektem tej współpracy jest hitowy singiel: "Ramię w ramię". To właśnie ten utwór zaprezentowały panie wczoraj, podczas uroczystej gali rozdania nagród polskiego przemysłu muzycznego.

Nowa odsłona

Ambitna gwiazda niedawno skończyła 14 lat. Wczoraj na scenie zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Wybrała szmaragdowy komplet składający się z obszernych spodni i luźnego topu. Całość podkreśliła dyskretnymi dodatkami, subtelnym paskiem i sportowymi butami.

Viki Gabor zachwyciła stylizacją na gali "Fryderyki" (AKPA)
Viki Gabor zachwyciła stylizacją na gali "Fryderyki" (AKPA)

Jednak to nie strój gwiazdy najbardziej przykuwał wzrok, ale jej fryzura. Wokalistka, która zazwyczaj nosi gładkie lub lekko falowane fryzury z grzywkę, tym razem zdecydowała się na burzę loków. Widać, że młoda artystka świetnie się czuje w stylizacji. Wraz z Kayah stworzyły wspaniały duet, nie tylko muzyczny, ale także modowy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta