Trwa ładowanie...
dva410q

"Vogue" zachwycony sukienką księżnej Kate!

Wizyta brytyjskiej pary książęcej w Polsce dobiega końca. Jednym z najgłośniej komentowanych momentów była impreza u brytyjskiego ambasadora, na którą księżna Kate wybrała suknię projektu Gosi Baczyńskiej. I choć nie jest to pierwszy wybór polskiej marki w „karierze” żony księcia Williama, jest na pewno jednym z najczęściej komentowanych. Okazuje się, że nie tylko my to odnotowaliśmy. O kreacji Baczyńskiej rozpisują się różne wydania magazynu „Vogue”!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Vogue" zachwycony sukienką księżnej Kate!
(East News)
dva410q

"Niektórzy mogą powiedzieć, że garderoba księżnej Kate – choć spójna i dobrze dobrana – jest nieco nudna. Polega ona na projektantach których zna i którym ufa, i to na nich liczy podczas szczególnych okazji. Jednak wieczorny bankiet podczas wizyty w Polsce udowodnił, że księżna potrafi także zaskoczyć" – czytamy na stronie brytyjskiego wydania "Vogue".

Vogue
Podziel się

Na uroczystą kolację z okazji urodzin królowej Elżbiety księżna Kate wybrała sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej. Biała, średniej długości sukienka o czarnych, minimalistycznych zdobieniach zrobiła na zagranicznych mediach nie lada wrażenie. Głęboki dekolt w kształcie litery V pięknie wyeksponował oryginalny naszyjnik, a wcięcie w talii nadało całości kobiecego charakteru. Suknia została uszyta specjalnie dla księżnej Kate na życzenie jej osobistej stylistki Natashy Archer.

dva410q

"Jeśli te ostatnie stroje są sygnałem zmiany w stylu księżnej – nieco śmielszego, ale nadal wyrafinowanego – nie możemy się doczekać tego, co nadejdzie" – czytamy w podsumowaniu.

Vogue
Podziel się

Gosia Baczyńska, która również była obecna na uroczystej kolacji i miała okazję obserwować księżną ubraną w kreację swojego projektu, także nie kryje zachwytu.

W końcu to wielki zaszczyt i kolejny wyraźny sygnał, że polska moda niczym nie odstaje od światowej.

dva410q

Podczas wizyty w Polsce, poza suknią Baczyńskiej, księżna Kate postawiła na projekty rodzimego domu mody Alexander McQueen - w zestawie marki zaprezentowała się od razu po przylocie – i pokazała się też w kwiecistym zestawie marki Erdem zarezerwowanym specjalnie na wizytę w Gdańsku.

Zobacz także:
Księżna Kate w Polsce. Jej stylizacja wzbudza zachwyt!tu wstaw treść
Elegancka księżna Kate w Sztutowie. Uczciła pamięć ofiar Holokaustutu wstaw treść

dva410q

Podziel się opinią

Share

dva410q

dva410q