ycipk-42zzh3

W co włożyć długopisy, by wyglądały profesjonalnie? Wybraliśmy kilka stylowych propozycji

Podczas zwykłego i codziennego dnia nosimy dużą torbę, w której trzymamy wszystko to, co może się przydać. Na tej liście są też długopisy, które ryzykownie jest wrzucić prosto do jej wnętrza, w obawie przed pobrudzeniem podszewki. W czym i jak je nosić, by wyglądały elegancko? Wybraliśmy etui, które będziesz nosić latami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piórnik też może wyglądać elegancko
Piórnik też może wyglądać elegancko (Adobe Stock)
ycipk-42zzh3

Dojrzałym kobietom i mężczyznom nie wypada nosić kolorowych i wzorzystych piórników. Na szczęście szybko możemy wymienić je na te wytrzymałe i eleganckie. Warto, by etui wykonane było z najwyższej jakości skóry, której wytrzymałość pozwoli ci nosić je przez długi czas. Pora pożegnać się z tymi zamykanymi na suwak z marnego materiału i wybrać te stylowe i profesjonalne. Postaw na etui, którego nie wstyd ci będzie wyjąć z torebki nawet podczas najważniejszego spotkania biznesowego.

ycipk-42zzh3

Wybierając etui, zwróć uwagę na kilka jego cech. Najpierw przemyśl ile przyborów nosisz na co dzień i ile faktycznie używasz. Wyeliminuj wszystkie długopisy z wyczerpanymi wkładami i zostaw ulubione. Na tej podstawie możesz wybrać rozmiar etui. Jeśli nosisz co dzień tylko pióro lub jeden długopis, zainwestuj w etui z pojedynczym miejscem, które zmieści się w nawet bardzo małej torebce, a przyda się nie jeden raz.

ycipk-42zzh3

Drugą ważną kwestią jest styl etui. Jeśli lubisz klasykę i zależy ci na minimalizmie, zainwestuj w ponadczasową, gładką skórę w preferowanym odcieniu. Nigdy nie przestaną być modne i jeśli tylko nie zmienisz upodobań, posłużą ci latami. Miłośnicy oryginalnych barw i połączeń powinni za to poszukiwać czegoś unikatowego. Skóra w intensywnych barwach będzie przyciągać wzrok i pięknie wyglądać w kontraście do klasycznego stylu torby. Dobrym pomysłem jest też rozejrzenie się za wyjątkową strukturą skóry. Ciekawy wygląd sprawia, że z większą przyjemnością będziemy używać etui, więc to ważne, by dobrać je do naszych upodobań.

Zobacz też: Realistyczne obrazy stworzone długopisem

ycipk-42zzh3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-42zzh3

ycipk-42zzh3
ycipk-42zzh3