Trwa ładowanie...
d3d70uj
W studiu #ddWP spełniamy marzenia! Niesamowite spotkanie Beaty Pawlikowskiej i Oktawii Nowackiej
Ludzie
Anna Wójtowicz

W studiu #ddWP spełniamy marzenia! Niesamowite spotkanie Beaty Pawlikowskiej i Oktawii Nowackiej

- Coś niesamowitego, aż się wzruszyłam. Mam w sobie tyle emocji - mówiła, nie kryjąc łez Oktawia Nowacka - Pierwszy raz chyba mi zabrakło słów. W studiu #ddWP utytułowana pięcioboistka po raz pierwszy w życiu spotkała swój autorytet i idolkę Beatę Pawlikowską. Zobaczcie, jak spełniają się marzenia!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3d70uj

„Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Uważam, że uśmiech na twarzy to podstawa. Poza sportem moją pasją są podróże. Marzę o tym, aby zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca, inne kultury i… siebie” - pisze na swoim blogu Oktawia Nowacka, brązowa medalistka z Rio do Janeiro. Podczas rozmowy w studiu podzieliła się także swoim marzeniem, jakim jest spotkanie z Beatą Pawlikowską. Nie spodziewała się, jak szybko może stać się to faktem. Podczas rozmowy do studia weszła właśnie znana podróżniczka. Oktawia nie kryła łez wzruszenia.

Sport nie jest jedyną pasja w życiu Oktawii Nowackiej. Uwielbia podróżować po świecie i jest to jej pomysł na życie po skończeniu kariery sportowej. W podróży towarzyszą jej książki Beaty Pawlikowskiej, która jest jej największym autorytetem. - Myślę, że my jesteśmy tak bardzo podobne do siebie - mówiła Beata Pawlikowska, która podarowała Oktawii różowego amazońskiego delfina - symbol siły, wytrwałości i dążenia do celu.

Co jeszcze łączy sportsmenkę i podróżniczkę? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Wydaje się, że to początek ciekawej znajomości.

*Zapraszamy też do słuchania audycji Beaty Pawlikowskiej w Open FM. *

d3d70uj

Podziel się opinią

Share
d3d70uj
d3d70uj