Blisko ludziW studiu #ddWP spełniamy marzenia! Niesamowite spotkanie Beaty Pawlikowskiej i Oktawii Nowackiej

W studiu #ddWP spełniamy marzenia! Niesamowite spotkanie Beaty Pawlikowskiej i Oktawii Nowackiej

01.03.2017 13:07, aktual.: 01.03.2017 17:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Coś niesamowitego, aż się wzruszyłam. Mam w sobie tyle emocji - mówiła, nie kryjąc łez Oktawia Nowacka - Pierwszy raz chyba mi zabrakło słów. W studiu #ddWP utytułowana pięcioboistka po raz pierwszy w życiu spotkała swój autorytet i idolkę Beatę Pawlikowską. Zobaczcie, jak spełniają się marzenia!

„Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Uważam, że uśmiech na twarzy to podstawa. Poza sportem moją pasją są podróże. Marzę o tym, aby zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca, inne kultury i… siebie” - pisze na swoim blogu Oktawia Nowacka, brązowa medalistka z Rio do Janeiro. Podczas rozmowy w studiu podzieliła się także swoim marzeniem, jakim jest spotkanie z Beatą Pawlikowską. Nie spodziewała się, jak szybko może stać się to faktem. Podczas rozmowy do studia weszła właśnie znana podróżniczka. Oktawia nie kryła łez wzruszenia.

Sport nie jest jedyną pasja w życiu Oktawii Nowackiej. Uwielbia podróżować po świecie i jest to jej pomysł na życie po skończeniu kariery sportowej. W podróży towarzyszą jej książki Beaty Pawlikowskiej, która jest jej największym autorytetem. - Myślę, że my jesteśmy tak bardzo podobne do siebie - mówiła Beata Pawlikowska, która podarowała Oktawii różowego amazońskiego delfina - symbol siły, wytrwałości i dążenia do celu.

Co jeszcze łączy sportsmenkę i podróżniczkę? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Wydaje się, że to początek ciekawej znajomości.

*Zapraszamy też do słuchania audycji Beaty Pawlikowskiej w Open FM. *

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także