GwiazdyW sypialni Britney Spears zamontowano podsłuch. Wszystko na rozkaz jej ojca

W sypialni Britney Spears zamontowano podsłuch. Wszystko na rozkaz jej ojca

Britney Spears
Britney Spears
Źródło zdjęć: © Getty Images | Gregory Pace
Aleksandra Lewandowska
26.09.2021 15:53

Odkąd w mediach pojawiły się pierwsze pogłoski o traktowaniu Britney Spears przez ojca, wciąż nie brakuje nowych doniesień. Na jaw wychodzą kolejne kontrowersyjne kroki, jakich Jamie Spears dopuścił się wobec swojej córki.

Przez 13 lat była stale kontrolowana przez ojca, który tuż po jej załamaniu nerwowym przejął nad nią kuratelę. Jamie Spears posiadał jednak władzę nie tylko nad samą Britney, ale także nad jej ogromnym majątkiem, życiem prywatnym, a jak się teraz okazuje - nawet intymnym. Wszystko zdradził były pracownik firmy ochroniarskiej, wynajętej swego czasu przez ojca artystki.

W sypialni Britney Spears zamontowano podsłuch

Medialna burza wokół Britney Spears rozpoczęła się ponownie tuż po opublikowaniu przez redakcję "New York Timesa" dokumentu "Controlling Britney Spears". To w nim jej były ochroniarz, którego wynajął ojciec artystki, opowiedział, że Jamie Spears kazał kontrolować córkę na wszelkie sposoby. Firma ochroniarska codziennie dostarczała mu informacji na temat tego, z kim Britney kontaktowała się przez telefon, do kogo pisała SMS-y i jakie były ich treści, a także jakie strony przeglądała w sieci.

Najbardziej oburzające jest jednak to, że w jej sypialni zamontowano podsłuch. Britney nie miała żadnej intymności, a ojciec decydował nawet o tym czy wolno jej zajść w ciążę.

Czy Britney Spears uwolni się spod kurateli?

Jakiś czas temu do sieci trafił zestaw, udostępniony przez szwedzkiego dziennikarza, który zawierał 16 pytań, których artystce nie można było zadawać w trakcie wywiadów. Britney Spears przez 13 lat nie miała żadnych praw, a co dopiero możliwości wypowiedzenia własnego zdania, wprowadzając się w jeszcze gorszy stan psychiczny. Wokalistka walczy aktualnie o uwolnienie spod kurateli ojca, który kilka tygodni temu zapowiedział wstępnie, że sam zrezygnuje z opieki nad córką. Tłumaczył to "chęcią" jej dobra i "złamanym sercem" po wysłuchaniu tego, co jej zrobił. Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy zakończy się ich sądowa batalia. Britney Spears zatrudniła najlepszego prawnika amerykańskich gwiazd, który podjął w jej sprawie już bardzo konkretne kroki.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl