GwiazdyWspierał ją przez "najtrudniejsze lata życia". Britney Spears szczerze o ukochanym

Wspierał ją przez "najtrudniejsze lata życia". Britney Spears szczerze o ukochanym

Britney Spears z chłopakiem
Britney Spears z chłopakiem

26.08.2021 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnie miesiące były wielkim wyzwaniem dla Britney Spears, która starała się o uwolnienie spod wieloletniej kurateli ojca. W najnowszym poście na Instagramie wokalistka wyznaje, że w najtrudniejszych chwilach wspierał ją chłopak, Sam Asghari.

Britney Spears odzyskuje wolność 

W ostatnim czasie bardzo głośno było w mediach o sprawie Britney Spears, która po 13 latach bycia pod kuratelą swojego ojca Jamiego, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i odzyskać wolność na drodze sądowej. Wokalistka od 2008 roku nie mogła samodzielnie zarządzać swoimi finansami ze względu na zmaganie się z uzależnieniami i chorobą psychiczną. Przez ten czas władzę nad jej majątkiem, wycenionym na około 60 milionów dolarów, sprawował Jamie Spears. Choć piosenkarka przez te lata nadal dawała koncerty i wydawała albumy, to nie mogła swobodnie korzystać z zarobionych pieniędzy.  

Fani Britney Spears, którzy bacznie obserwowali jej profil na Instagramie zauważyli niepokojące sygnały, które miały wskazywać na to, że wokalistka jest niemal całkowicie ubezwłasnowolniona przez ojca. W związku z tym rozpoczęli internetową akcję pod hasłem "FreeBritney", która z dnia na dzień zyskiwała coraz większą popularność. 

Po ostatnich sądowych bataliach, Jamie Spears wreszcie zrezygnował z dalszej kurateli nad majątkiem córki. Tę decyzję prawnik wokalistki określił jako "wielkie zwycięstwo" oraz "kolejny krok w kierunku sprawiedliwości". 

Spears chwali swojego młodego chłopaka 

W ostatnim poście na Instagramie Britney Spears odnosi się do tych wydarzeń i wyznaje, że jej chłopak Sam Asghari pomógł jej przetrwać najtrudniejsze lata życia. Przy okazji chwali również jego umiejętności kulinarne. Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku do utworu "Slumber Party". Z ich relacji wynika, że miała to być miłość od pierwszego wejrzenia. Pod najnowszym zdjęciem Spears nazywa swojego chłopaka "słodkim dup*iem", a fani komentują, że artystka wygląda na szczęśliwą przy młodszym o 12 lat wybranku, który ostatnio został wybrany do obsady nowej części serii "Szybcy i wściekli". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także