Trwa ładowanie...
d2o32em

Walentynkowa akcja dla samotnych matek. Chwyta za serce

Walentynki to czas okazywania sobie uczuć. Nie tylko tych romantycznych, ale także tych zupełnie przyjacielskich. Na niezwykły pomysł wpadła pani Anna, która chce ten dzień uczynić wyjątkowy dla... samotnych mam.
Share
Pani Anna wspiera samotne matki
Pani Anna wspiera samotne matkiŹródło: Pixabay.com
d2o32em

Wpis pani Anny na Facebooku rozniósł się po sieci lotem błyskawicy. Kobieta opisuje w nim swoją akcję, którą zamierza przeprowadzić w Walentynki. Na czym ma polegać? Na wsparciu samotnych matek z ośrodka na warszawskiej Białołęce.

"W Walentynki pomagamy! Potrzebne jedzenie! 04.02 jadę na Białołękę (Warszawa) do Domu Samotnych Matek (Stowarzyszenia Wspólnymi Siłami). Od lat wspólnie z paroma osobami im pomagamy. Dziś rozmawiałam z ośrodkiem, potrzebne jak zwykle jedzenie i środki czystości. Jest tam 12 mam i 24 dzieci..." - pisze pani Ania.

W jej akcję zaangażowały się dziesiątki internautów, którzy zadeklarowali swoją pomoc. Większość z nich chce dostarczyć potrzebne produkty, ale są też osoby, które zamierzają wpłacić niewielką kwotę na konto Domu Samotnej Matki.

d2o32em

Zbiórka produktów dla mam i ich dzieci odbędzie się w Warszawie 13 lutego. Pani Anna własnoręcznie zbierze podarunki i dostarczy je w odpowiednie miejsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Doda i Lubertowie wspierają samotne matki

d2o32em

Podziel się opinią

Share
d2o32em
d2o32em