Blisko ludziWielkie zmiany w rodzinie Kraśków. "Nieprzychylni" mogą się zdziwić

Wielkie zmiany w rodzinie Kraśków. "Nieprzychylni" mogą się zdziwić

Wielkie zmiany w rodzinie Kraśków. "Nieprzychylni" mogą się zdziwić
Źródło zdjęć: © ONS.pl
05.04.2019 08:51, aktualizacja: 05.04.2019 11:34

"Podjęliśmy z Piotrem rodzinne poważne postanowienie! Rozwód... Ale nie taki, na jaki ci mniej przychylni od dawna liczą" – poinformowała Karolina Ferenstein-Kraśko. Wraz z mężem postanowili zmienić swoje życie.

Coraz więcej osób publicznych angażuje się w walkę z plastikiem. Do tego grona dołączyła kolejna medialna para: Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko.

Żona dziennikarza poinformowała o ich decyzji na Instagramie. Jej wpis mógł wywołać niemałe zamieszanie – ci, którzy nie przeczytali go w całości, mogli rzeczywiście pomyśleć, że para się rozwodzi. To jednak "rozwód z plastikiem", jak przyznała autorka wpisu.

– Na świecie co minutę zużywamy milion plastikowych reklamówek, każda z nich jest średnio używana 25 minut, a do rozłożenia potrzebuje 450 lat! Koniec "ery plastiku" w naszym domu i mojej firmie – ogłosiła. – Rezygnujemy z plastikowych jednorazowych naczyń, kubków do kawy, sztućców, torebek na zakupy. Liczy się pierwszy krok zmiana przyzwyczajeń i nawyków – dodała.

Obserwatorzy Ferenstein-Kraśko są pod wrażeniem jej decyzji, choć niektórzy mogli być nieco zaskoczeni. W komentarzach nie brakuje jednak gratulacji i odwołań do samego słowa "rozwód".

– Oby częstotliwość takich rozwodów rosła w naszym społeczeństwie z każdym dniem – napisała żartobliwie jedna z internautek.
– "Rozwód" górą! Gdyby tak każdy człowiek wziął choć jeden taki rozwód, byłoby to aż tyle dla świata – dodał inny obserwator.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl