GwiazdyWiktoria Gąsiewska urządza mieszkanie. Fan wytknął jej jedną rzecz

Wiktoria Gąsiewska urządza mieszkanie. Fan wytknął jej jedną rzecz

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciem mieszkania
Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciem mieszkania
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | AKPA
03.11.2021 13:19

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na Instagramie, że urządza swoje przyszłe gniazdko. "Już nie mogę się doczekać, jak wezmę młot i zrobię pierwszą dziurę" - nie kryła podekscytowania. Uwadze jednego z fanów nie umknęło, że mieszkanie gwiazda wybierała razem ze swoim byłym partnerem, Adamem Zdrójkowskim. Co na to Gąsiewska?

O Wiktorii Gąsiewskiej, 22-letniej gwieździe serialu "Rodzinka.pl", było ostatnio głośno za sprawą jej rozstania z Adamem Zdrójkowskim. Przez cztery lata młodzi aktorzy tworzyli zgodną parę. Do czasu. Niedawno Gąsiewska, odpowiadając na spekulacje mediów, potwierdziła, że rozstała się z dotychczasowym partnerem kilka tygodni temu.

W połowie września młoda gwiazda wyjawiła, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie, dzięki czemu czuje się najszczęśliwszą osobą na świecie. Lokum znajduje się na parterze i ma bezpośrednie wyjście na taras porośnięty trawą. A ponieważ zostało kupione w stanie surowym, Gąsiewska ma możliwość, by urządzić je zgodnie ze swoim gustem.

Wiktoria Gąsiewska urządza dom bez Adama Zdrójkowskiego

Wygląda na to, że gwiazda nie zamierza oglądać się za siebie ani rozpaczać po zakończonym związku. Na Instagramie pochwaliła się właśnie nowym zdjęciem swojego mieszkania. Z opisu wynika, że intensywnie pracuje nad jego urządzeniem.

"Yassss! Układ funkcjonalny wybrany!!! Następny etap - burzymy ściany, już nie mogę się doczekać, jak wezmę młot i zrobię pierwszą dziurę" - wyznała Gąsiewska.

W komentarzach posypały się gratulacje, ale nie zabrakło też głosów krytycznych. Jeden z fanów napisał, że jeszcze niedawno Gąsiewska wybierała mieszkanie ze Zdrójewskim. Aktorka nie przeszła koło tej uszczypliwej uwagi obojętnie i szybko ucięła dyskusję.

"Ale siejesz ferment... to mieszkanie od początku jest moje i tylko moje, wiec nie trafiłeś ze swoją uwagą ;)" - napisała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta