GwiazdyWłasna siłownia i przestronny taras. Jak mieszka Tomasz Kammel?

Własna siłownia i przestronny taras. Jak mieszka Tomasz Kammel?

Jak mieszka Tomasz Kammel?
Jak mieszka Tomasz Kammel?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
22.09.2021 08:10

Tomasz Kammel jest jedną z najbardziej znanych polskich osobowości telewizyjnych. Zarówno przedsięwzięciami zawodowymi, jak i życiem prywatnym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki Instagramowi wiemy, jak wygląda apartament dziennikarza.

Tomasz Kammel już na studiach pracował w radiu. W 1997 roku podjął współpracę z Telewizją Polską. Prowadził między innymi poranny program "Kawa czy herbata?" oraz "Teleexpress". Był również gospodarzem wielu programów rozrywkowych stacji, np. "Randka w ciemno". Przez krótki moment pracował także w telewizji Polsat, jednak w 2011 roku wrócił do Telewizji Polskiej, gdzie pozostał do dziś. Na antenie TVP2 prowadzi "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland" czy "To był rok!". 

Luksusowe wnętrza Kammela 

Dziennikarz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Posty na jego koncie na Instagramie pojawiają się niemal codziennie. Kammel pokazuje na zdjęciach i filmikach kulisy swojej pracy, ale również to, jak spędza czas w domowym zaciszu. Dzięki temu można zaobserwować przy okazji wnętrza, w jakich mieszka. To luksusowy, przestronny apartament z białymi ścianami i jasnymi podłogami. 

Kammel postawił na meble w bardzo ciemnych odcieniach brązu. Do salonu wybrał duże szare kanapy oraz czarne dodatki. Znalazł się tam również kominek i czarne regały na książki. Okna w salonie sięgają niemal od podłogi do sufitu, a za nimi rozciąga się piękna panorama Warszawy. Apartament wyposażony jest również w taras, gdzie Kammel postawił meble podobne do tych, które stoją w salonie. 

Nie zabrakło garderoby i siłowni 

Kuchnia Kammela jest wyposażona w wyspę z jasnym, marmurowym blatem, ciemnobrązowe meble z wysokim połyskiem oraz czarny sprzęt AGD. Oprócz tego w mieszkaniu dziennikarza znajduje się dobrze wyposażona siłownia, z której często korzysta. Łóżko gwiazdy wyposażone jest w dużych rozmiarów szary zagłówek. Nie zabrakło również całkiem sporej garderoby. Cały apartament utrzymany jest w stylu minimalistycznym i dominują w nim stonowane kolory. Nieobecne są z pewnością jaskrawe odcienie i ekstrawaganckie dodatki. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl