ycipk-3ulz72

Wybierz postać z obrazka, a dowiesz się czegoś o sobie

Wystarczą zaledwie 2 minuty, aby poznać bliżej swoją osobowość. Niepozorny rysunek odkrywa cechy, o których nie zawsze wiemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popularny test podbija internet.
Popularny test podbija internet. (Screen ze strony www.storyfox.ru)
ycipk-3ulz72

Znany dziecięcy psycholog Pip Wilson, autor strony www.pipwilson.com, stworzył pomocniczy obrazek, aby lepiej oceniać stan emocjonalny swoich podopiecznych. Jak się okazało, metoda sprawdziła się idealnie także wśród dorosłych. Dlaczego jest tak doskonała? Ponieważ, aby dowiedzieć się czegoś o sobie, wystarczą 2 minuty. Dodatkowo ta forma sprawia, że psychologia staje się zabawą. Wybierz jedną postać i sprawdź, jakim typem osobowości jesteś!

Screen ze strony www.storyfox.ru
Podziel się

WYNIKI:

ycipk-3ulz72

Jeśli wybrałeś:

1, 3, 6 albo 7
Według psychologa jesteś osobą, która zawsze stara się przezwyciężać wszystkie problemy. Twoją mocną stroną z pewnością jest odwaga i waleczność. Jesteś typem fightera!

2, 11, 12, 18 lub 19
Czujesz się dobrze, gdy możesz pomóc innym, ale też nie boisz się prosić o pomoc. W towarzystwie brylujesz i wzbudzasz szacunek.

4
Jesteś osobą szczęśliwą i bardzo pozytywnie nastawioną do świata. Wiesz, że wszystko w twoim życiu zależy od ciebie i nie boisz się o to zawalczyć.

ycipk-3ulz72

5
Jeśli wybrałeś piątkę, to bardzo prawdopodobne, że twoje życie nie układa się tak, jakbyś tego oczekiwał. Zmęczenie i stres sprawiają, że nie masz siły nawet się zmotywować. Znajdź coś, co cię uszczęśliwi i pozwoli zażegnać kryzys.

8
Nie interesuje cię życie wśród innych. Jesteś typowym indywidualistą. Pamiętaj jednak, że czasami warto otworzyć się na świat.

9
Człowiek energia! Ludzie postrzegają cię jako kogoś przebojowego, zawsze uśmiechniętego i żyjącego pełnią życia.

10 albo 15
Z łatwością potrafisz dopasować się do sytuacji, nowego miejsca, nowych ludzi. Niezależnie od tego co przytrafia się w twoim życiu – kierujesz się spokojem i opanowaniem. Nic nie stanowi dla ciebie problemu.

ycipk-3ulz72

Zobacz też: 6 cech ludzi sukcesu

13 albo 21
Jesteś bardzo zamkniętą osobą. Często czujesz się odosobniony. Może warto, abyś wybrał się do psychologa i porozmawiał o pewnych problemach.

14
Jest bardzo prawdopodobne, że potrzebujesz pomocy u specjalisty. Wsparcie może być kluczowe zwłaszcza, jeśli przechodzisz silną depresję.

ycipk-3ulz72

16 albo 17
Prawdopodobnie przeżywasz teraz wielką miłość i bardzo chcesz podzielić się nią ze światem. Pielęgnuj to uczucie, aby zawsze płonęło.

20
Uwielbiasz osiągać sukcesy i być przykładem dla innych. Cenisz sobie równowagę emocjonalną, która później zaprocentuje.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ulz72

ycipk-3ulz72
ycipk-3ulz72