Trwa ładowanie...

Wybierz postać z obrazka, a dowiesz się czegoś o sobie

Wystarczą zaledwie 2 minuty, aby poznać bliżej swoją osobowość. Niepozorny rysunek odkrywa cechy, o których nie zawsze wiemy.

Wybierz postać z obrazka, a dowiesz się czegoś o sobieŹródło: Screen ze strony www.storyfox.ru
d3lymv6
d3lymv6

Znany dziecięcy psycholog Pip Wilson, autor strony www.pipwilson.com, stworzył pomocniczy obrazek, aby lepiej oceniać stan emocjonalny swoich podopiecznych. Jak się okazało, metoda sprawdziła się idealnie także wśród dorosłych. Dlaczego jest tak doskonała? Ponieważ, aby dowiedzieć się czegoś o sobie, wystarczą 2 minuty. Dodatkowo ta forma sprawia, że psychologia staje się zabawą. Wybierz jedną postać i sprawdź, jakim typem osobowości jesteś!

Screen ze strony www.storyfox.ru
Źródło: Screen ze strony www.storyfox.ru

WYNIKI:

Jeśli wybrałeś:

1, 3, 6 albo 7
Według psychologa jesteś osobą, która zawsze stara się przezwyciężać wszystkie problemy. Twoją mocną stroną z pewnością jest odwaga i waleczność. Jesteś typem fightera!

d3lymv6

2, 11, 12, 18 lub 19
Czujesz się dobrze, gdy możesz pomóc innym, ale też nie boisz się prosić o pomoc. W towarzystwie brylujesz i wzbudzasz szacunek.

4
Jesteś osobą szczęśliwą i bardzo pozytywnie nastawioną do świata. Wiesz, że wszystko w twoim życiu zależy od ciebie i nie boisz się o to zawalczyć.

5
Jeśli wybrałeś piątkę, to bardzo prawdopodobne, że twoje życie nie układa się tak, jakbyś tego oczekiwał. Zmęczenie i stres sprawiają, że nie masz siły nawet się zmotywować. Znajdź coś, co cię uszczęśliwi i pozwoli zażegnać kryzys.

8
Nie interesuje cię życie wśród innych. Jesteś typowym indywidualistą. Pamiętaj jednak, że czasami warto otworzyć się na świat.

d3lymv6

9
Człowiek energia! Ludzie postrzegają cię jako kogoś przebojowego, zawsze uśmiechniętego i żyjącego pełnią życia.

10 albo 15
Z łatwością potrafisz dopasować się do sytuacji, nowego miejsca, nowych ludzi. Niezależnie od tego co przytrafia się w twoim życiu – kierujesz się spokojem i opanowaniem. Nic nie stanowi dla ciebie problemu.

Zobacz też: 6 cech ludzi sukcesu

13 albo 21
Jesteś bardzo zamkniętą osobą. Często czujesz się odosobniony. Może warto, abyś wybrał się do psychologa i porozmawiał o pewnych problemach.

d3lymv6

14
Jest bardzo prawdopodobne, że potrzebujesz pomocy u specjalisty. Wsparcie może być kluczowe zwłaszcza, jeśli przechodzisz silną depresję.

16 albo 17
Prawdopodobnie przeżywasz teraz wielką miłość i bardzo chcesz podzielić się nią ze światem. Pielęgnuj to uczucie, aby zawsze płonęło.

20
Uwielbiasz osiągać sukcesy i być przykładem dla innych. Cenisz sobie równowagę emocjonalną, która później zaprocentuje.

d3lymv6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lymv6