Trwa ładowanie...

Wyjątkowa nagroda. Uczennica dostała zaproszenie na królewski ślub

18-letnia uczennica z Irlandii ogłosiła, że otrzymała zaproszenie na królewski ślub, który odbędzie się już w maju. Nastolatka została w ten sposób nagrodzona za swoją działalność charytatywną.

Share
Wyjątkowa nagroda. Uczennica dostała zaproszenie na królewski ślub
Źródło: St. Louis Grammar School
d3zhz9e

Daniella Timperley z Randalstown jest jedną z 600 osób, które otrzymały zaproszenie na ceremonię zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle. O tym fakcie poinformowała szkoła St Louis Grammar School, w której uczy się Daniella. Przedstawiciel placówki napisał na Twitterze: "Co za tydzień dla Danielli! Nie tylko została wybrana Top Youth Volunteer 2018, ale otrzymała również zaproszenie na królewskie zaślubiny księcia Harry'ego i Meghan Markle w nagrodę za swoją działalność charytatywną”.

Daniella, podobnie jak Meghan Markle, angażuje się na rzecz obrony praw kobiet. Reprezentowała organizację charytatywną Women's Aid ABCLN podczas BBC Children in Need Youth Panel w 2015 roku. Nastolatka poświęca również swój czas na pracę w domach opieki, pomaga w szkolnej świetlicy, a także organizowała zbiórkę funduszy dla dzieci w Rumunii.

d3zhz9e

- W porównaniu ze swoimi rówieśnikami, Daniella zamiast oglądać telewizję i robić inne rzeczy typowe dla nastolatków, bezinteresownie poświęca się na rzecz innych – mówi Bronagh McGreevy z kapituły nagrody Paraurica Spirit of Community. - Jest niezwykłą młodą damą, którą szanuję i podziwiam. Jest naprawdę wyjątkowa.
Daniella dołączy do 599 gości, którzy będą towarzyszyć księciu Harry’emu i Meghan Markle podczas uroczystości zaślubin w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3zhz9e

Podziel się opinią

Share
d3zhz9e
d3zhz9e