GwiazdyWyjechała z Polski. Oto czym będzie zajmowała się na Malcie

Wyjechała z Polski. Oto czym będzie zajmowała się na Malcie

Monika Jarosińska
Monika Jarosińska
Źródło zdjęć: © AKPA
02.09.2021 15:43

Monika Jarosińska mieszka na Malcie. Niedawno znalazła nową pracę, którą pochwaliła się w jednym z wywiadów. Wiemy, czym teraz zajmuje się gwiazda.

Aktualnie Monika Jarosińska mieszka na Malcie i spełnia się tam głównie jako matka i żona. Przeprowadziła się do małej miejscowości. - Mellieha jest wspaniała i nie zamieniłabym się na mieszkanie w centrum i nie tylko dlatego, że jest tutaj taniej. Traktuję już to miejsce jako swój dom – mówiła w rozmowie z "Jastrząb Post".

Monika Jarosińska jest jednak w stałym kontakcie z polskimi fanami, a to za sprawą mediów społecznościowych, w których systematycznie udostępnia nowe zdjęcia i nagrania. Pokazuje wybrane momenty ze swojego życia.

Okazuje się, że ostatnio aktorka znalazła zajęcie idealne dla siebie. Monika Jarosińska w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że na Malcie postanowiła ruszyć z nowym biznesem, który kiedyś prowadziła w Polsce.

- Artysta zawsze powinien mieć jakąś alternatywę. Nie potrafię siedzieć z założonymi rękami, a ponieważ zauważyłam, że wiele Maltanek ma problemy z otyłością, postanowiłam odświeżyć biznes, który kiedyś prowadziłam w Polsce. Sprowadziłam na wyspę maszyny i zaczęłam swoją misję. Nie tylko odchudzam za pomocą maszyn, ale też służę radą w sprawach odżywiania – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Kim jest Monika Jarosińska?

Monika Jarosińska pierwsze kroki w aktorstwie stawiała w latach 90. Po ukończeniu studiów aktorskich odegrała epizodyczną rolę w filmie "Jak narkotyk". Rozpoznawalność przyniosły jej jednak inne role. Zagrała m.in. w "Quo Vaids", "Plebanii" oraz "Dniu świra".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta