GwiazdyMarcin Kwaśny wziął ślub. Fani mu gratulują

Marcin Kwaśny wziął ślub. Fani mu gratulują

Marcin Kwaśny
Marcin Kwaśny
Źródło zdjęć: © AKPA

02.09.2021 13:49, aktual.: 02.09.2021 14:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Kwaśny za pośrednictwem Instagrama poinformował, że wziął ślub. Zamieścił zdjęcia z uroczystości. - 31 sierpnia 2021 roku był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu – napisał aktor.

Marcin Kwaśny po raz pierwszy ślub wziął w 2008 roku. Wówczas zalegalizował związek z Dianą Kołakowską, z którą poznał się na przejściu dla pieszych na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie.

Pierwsze małżeństwo się nie udało

- Ona właśnie wyszła od dentysty i kwaśno się uśmiechała, a ja myślałem, że to do mnie kieruje swój zabójczy uśmiech. Na tym przejściu zadziałała jakaś chemia… Po trzech latach znajomości oświadczyłem się jej nad brzegiem Wisły – mówił Kwaśny.

Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Małżonkowie się rozstali, o czym tabloidy informowały już w 2018 roku. W kolejnych miesiącach spotykali się na sali sądowej. Sąd w 2020 roku zakończył ich małżeństwo.

Drugi ślub Marcina Kwaśnego

Aktor ponownie znalazł szczęście w miłości. Na jego drodze stanęła piękna Klaudia. Marcin Kwaśny ostatnio wziął ślub, o czym gwiazdor poinformował na Instagramie. Dodał zdjęcia, na których pozuje wraz z panną młodą.

- 31 sierpnia 2021 roku był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu – napisał na Instagramie aktor.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od fanów aktora. "Gratuluję i dużo błogosławieństwa bożego na dalsze lata wspólnego życia", "Ślicznie razem wyglądacie", "Dużo dobra i miłości dla Was" - pisali internauci.

Kim jest Marcin Kwaśny?

Marcin Kwaśny w wieku 17 lat zagrał w sztuce "Norwid" tarnowskiego Teatru Młodego Widza. Po ukończeniu liceum studiował w warszawskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, którą ukończył w 2002 roku. Popularność przyniosła mu rola Marcina Wilczyńskiego w filmie "Rezerwat". Następnie zagrał sporo ról w różnych produkcjach m.in.: "7 uczuć", "Korona królów" oraz "Klan".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także