Trwa ładowanie...
ycipk-91zhck

Wynalazła skuteczny sposób na ochłodę. Ten produkt zrewolucjonizuje rynek bieliźniarski?

Noszenie biustonosza w czasie największych upałów jest dla nas prawdziwą udręką. Kobiety mają dosyć. Niektóre rezygnują latem ze staników, ale nie każda z nas może sobie na to pozwolić. Erin Robertson postanowiła wyjść nam naprzeciw i wymyśliła rewolucyjny biustonosz wykonany z... ręcznika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wynalazła skuteczny sposób na ochłodę. Ten produkt zrewolucjonizuje rynek bieliźniarski?
(Facebook.com)
ycipk-91zhck

Erin Robertson była zmęczona ciągłym poceniem się podczas panujących w Los Angeles upałów i miała już dosyć noszenia niewygodnego stanika. - Próbowałam dosłownie wszystkiego. Używałam nawet posypki dla dzieci, by zwalczyć pot - opowiada. W końcu wymyśliła produkt, w którym będzie mogła poczuć się komfortowo.

Zastanawiasz się, na czym polega fenomen stanika Ta-Ta Towel? Jak tłumaczy projektantka, bielizna zrobiona z ręcznika chłonie pot, jest miękka i bardzo wygodna. Ale to nie wszystko, bo produkt ma jeszcze jedno zastosowanie. Szczególnie chętnie kupują go kobiety karmiące piersią. Mamy twierdzą, że Ta-Ta Towel równie skutecznie chłonie wyciekające mleko.

Facebook.com
Podziel się
ycipk-91zhck

- Spanie w obciskającym ciało biustonoszu było dla mnie prawdziwym koszmarem - napisała na swoim blogu "Babycenter" Sara McGinnis. - Ale musiałam go na sobie mieć, żeby w nocy nie wyciekało mi mleko z piersi - dodała. Młoda mama stwierdziła, że szukała w sieci wielu różnych rozwiązań, ale bez skutku. Dopiero, gdy natrafiła na biustonosz Ta-Ta Towel, poczuła ulgę. Produkt uszyty z ręcznika chłonie nadmiar pokarmu, dzięki czemu karmiące kobiety nie muszą się przejmować niekontrolowanymi wyciekami.

Kolejną zaletą Ta-Ta Towel jest wygoda. Osoby, które go mają, twierdzą, że czują się w tym staniku komfortowo. Dlatego pewnie równie chętnie ten stanik kupują kobiety w ciąży. - Dopasowuje się do mojego rosnącego biustu. Dzięki temu nie muszę kupować biustonoszy w większych rozmiarach - twierdzi przyszła mama. W sieci pojawiło się dużo zdjęć kobiet, które twierdzą, że ten stanik zrewolucjonizował ich życie.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-91zhck

Brafitterki są jednak bardziej sceptyczne. - Wydaje mi się, że z małego biustu ten biustonosz będzie się zsuwał, a z kolei dużych piersi nie utrzyma, bo nie ma żadnej kontrukcji. Nie sądze, żeby taka bielizna była dobrym rozwiązaniem - twierdzi brafitterka Jolanta Lewicka. Ta-Ta Towel na razie dostępny jest tylko w USA, a jego cena wynosi około 160 zł. Jola Lewicka obiecała nam, że własnoręcznie uszyje taki stanik w 3 rozmiarach i da swoim klientkom do testów. Nie możemy się doczekać ich opinii.

Bielizna Ta-Ta Towel to ciekawy pomysł, ale dopkóki same jej nie wypróbujemy, trudno stwierdzić, czy rzeczywiście ma szansę być wygodniejszą alternetywą dla standardowego biustonosza. A wy chciałybyście go wypróbować?

Polecamy także: Małgorzata Rozenek-Majdan: Jestem aktywną feministką

Zobacz: Kosmetyki inne niż wszystkie. Takie mogła stworzyć tylko Kat Von D!

ycipk-91zhck

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-91zhck

ycipk-91zhck
ycipk-91zhck