Trwa ładowanie...
d3f2jfm

Wynalazła skuteczny sposób na ochłodę. Ten produkt zrewolucjonizuje rynek bieliźniarski?

Noszenie biustonosza w czasie największych upałów jest dla nas prawdziwą udręką. Kobiety mają dosyć. Niektóre rezygnują latem ze staników, ale nie każda z nas może sobie na to pozwolić. Erin Robertson postanowiła wyjść nam naprzeciw i wymyśliła rewolucyjny biustonosz wykonany z... ręcznika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wynalazła skuteczny sposób na ochłodę. Ten produkt zrewolucjonizuje rynek bieliźniarski?
(Facebook.com)
d3f2jfm

Erin Robertson była zmęczona ciągłym poceniem się podczas panujących w Los Angeles upałów i miała już dosyć noszenia niewygodnego stanika. - Próbowałam dosłownie wszystkiego. Używałam nawet posypki dla dzieci, by zwalczyć pot - opowiada. W końcu wymyśliła produkt, w którym będzie mogła poczuć się komfortowo.

Zastanawiasz się, na czym polega fenomen stanika Ta-Ta Towel? Jak tłumaczy projektantka, bielizna zrobiona z ręcznika chłonie pot, jest miękka i bardzo wygodna. Ale to nie wszystko, bo produkt ma jeszcze jedno zastosowanie. Szczególnie chętnie kupują go kobiety karmiące piersią. Mamy twierdzą, że Ta-Ta Towel równie skutecznie chłonie wyciekające mleko.

   Facebook.com

- Spanie w obciskającym ciało biustonoszu było dla mnie prawdziwym koszmarem - napisała na swoim blogu "Babycenter" Sara McGinnis. - Ale musiałam go na sobie mieć, żeby w nocy nie wyciekało mi mleko z piersi - dodała. Młoda mama stwierdziła, że szukała w sieci wielu różnych rozwiązań, ale bez skutku. Dopiero, gdy natrafiła na biustonosz Ta-Ta Towel, poczuła ulgę. Produkt uszyty z ręcznika chłonie nadmiar pokarmu, dzięki czemu karmiące kobiety nie muszą się przejmować niekontrolowanymi wyciekami.

Kolejną zaletą Ta-Ta Towel jest wygoda. Osoby, które go mają, twierdzą, że czują się w tym staniku komfortowo. Dlatego pewnie równie chętnie ten stanik kupują kobiety w ciąży. - Dopasowuje się do mojego rosnącego biustu. Dzięki temu nie muszę kupować biustonoszy w większych rozmiarach - twierdzi przyszła mama. W sieci pojawiło się dużo zdjęć kobiet, które twierdzą, że ten stanik zrewolucjonizował ich życie.

   Instagram.com

Brafitterki są jednak bardziej sceptyczne. - Wydaje mi się, że z małego biustu ten biustonosz będzie się zsuwał, a z kolei dużych piersi nie utrzyma, bo nie ma żadnej kontrukcji. Nie sądze, żeby taka bielizna była dobrym rozwiązaniem - twierdzi brafitterka Jolanta Lewicka. Ta-Ta Towel na razie dostępny jest tylko w USA, a jego cena wynosi około 160 zł. Jola Lewicka obiecała nam, że własnoręcznie uszyje taki stanik w 3 rozmiarach i da swoim klientkom do testów. Nie możemy się doczekać ich opinii.

d3f2jfm

Bielizna Ta-Ta Towel to ciekawy pomysł, ale dopkóki same jej nie wypróbujemy, trudno stwierdzić, czy rzeczywiście ma szansę być wygodniejszą alternetywą dla standardowego biustonosza. A wy chciałybyście go wypróbować?

Polecamy także: Małgorzata Rozenek-Majdan: Jestem aktywną feministką

Zobacz: Kosmetyki inne niż wszystkie. Takie mogła stworzyć tylko Kat Von D!

d3f2jfm

Podziel się opinią

Share

d3f2jfm

d3f2jfm