Trwa ładowanie...

Wyposażenie domu – sprzęt wart polecenia i swojej ceny

Zakup nowego mieszkania w stanie deweloperskim to dopiero połowa sukcesu. Trzeba jeszcze odpowiednio je urządzić, m.in. wyposażyć w praktyczne i nowoczesne sprzęty. Podpowiadamy, jakie urządzenia są godne polecenia.
Share
Wyposażenie domu – sprzęt wart polecenia i swojej ceny
Źródło: Materiały prasowe
d3qisri

Mieszkanie bez wyposażenia to prawdziwe wyzwania dla każdego, nie tylko dla tych, którzy urządzają swoje pierwsze wymarzone "m”. Dostępny jest szeroki wybór zarówno mebli, materiałów, nowoczesnych rozwiązań, ale też sprzętów AGD i RTV. Najpierw dokonaj zakupu urządzeń niezbędnych – jak płyta elektryczna, pralka czy lodówka, a następnie zainwestuj np. w wysokiej jakości telewizor Samsung QLED, konsolę czy zmywarkę. Poniżej kilka wybranych urządzeń, na które warto zwrócić uwagę.

Telewizor Samsung QLED, Sony, Philips?

Lodówka i pralka to przykładowe sprzęty, bez których trudno wyobrazić sobie wykonywanie obowiązków domowych, ale równie ważne są urządzenia służące relaksowi. Co prawda telewizor budzi liczne kontrowersje – dla jednych jest to po prostu urządzenie służące oglądaniu telewizji, dla innych centrum domowej rozrywki i najważniejszy element wyposażenia.

d3qisri

Nowoczesne modele oferują faktycznie wiele możliwości i nie służą jedynie do odbioru telewizji satelitarnej – warto wspomnieć m.in. o OLED czy QLED. Samsung, Sony, Philips, LG i inni producenci nieustannie dopracowują swoje urządzenia.

Inteligentna lodówka – technologia i design

Lodówka służy przede wszystkim do przechowywania żywności i utrzymywania wybranych produktów spożywczych czy leków w odpowiedniej temperaturze, a także do ich mrożenia. Jest jednym z niezbędnym elementów wyposażenia każdego mieszkania. 

Warto zadbać o nowoczesny model, z klasą energetyczną A++ lub A+++, z dozownikiem lodu, z technologią No Frost, oferujący wiele funkcji, a także pozwalający zaoszczędzić czas i pieniądze.

d3qisri

Do wyboru są różne modele, m.in. dwu- lub trzydrzwiowy Side by Side – idealny dla dużej rodziny. Ciekawym rozwiązaniem są też lodówki multimedialne, z poziomu których można obsługiwać też inne urządzenia, zależnie od producenta, np. telewizor Samsung QLED czy Sony, pralkę itd.

Pralka – zdalnie sterowana

Urządzając dom czy mieszkanie, warto też pomyśleć o inteligentnej pralce. Nowoczesne modele wyposażone są w liczne innowacyjne technologie, np. AddWash, EccoBubble, Quick Drive w przypadku Samsunga, ActiveOxygen i VarioPerfect Boscha, które pomagają zaoszczędzić wodę i prąd. Dzięki odpowiedniej klasie energetycznej, gwarantują wysoką efektywność i cichą pracę. Co więcej, można nimi także sterować zdalnie np. z poziomu smartfona. Daje to możliwość uruchomienia lub zakończenia procesu prania, sprawdzenia postępów, skorzystania z podpowiedzi itd. Pralki typu Smart to praktyczne i bardzo przydatne urządzenia, które powinny znaleźć się w każdej łazience.

Płyta elektryczna – zalety indukcji

Telewizor – QLED Samsung, OLED np. od Sony czy tańszy model LCD – zapewni rozrywkę, pralka czystość ubrań, lodówka świeżość produktów, a zatem kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia jest płyta elektryczna, najlepiej indukcyjna.  Warto też zainwestować w piekarnik.

d3qisri

Płyta indukcyjna to ważna część nowoczesnej i ergonomicznej kuchni – wpisuje się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Podczas gotowania energia elektryczna jest wykorzystywana w 100 procentach, a proces gotowania trwa krótko, co zapewnia znaczną oszczędność energii w porównaniu z tradycyjnymi płytami.

Urządzając dom lub mieszkanie, warto kompletować elementy wyposażenia po kolei – lepiej najpierw kupić sprzęty niezbędne oraz służące podstawowej rozrywce, a następnie powoli inwestować w kolejne, np. kino domowe, sprzęt muzyczny, grill elektryczny itd.

d3qisri

Podziel się opinią

Share
d3qisri
d3qisri