Gwiazdy"Z cyklu: znajdź różnice". Joanna Opozda pokazała, jak wyglądała 17 lat temu

"Z cyklu: znajdź różnice". Joanna Opozda pokazała, jak wyglądała 17 lat temu

Joanna Opozda pokazała, jak wyglądała 17 lat temu
Joanna Opozda pokazała, jak wyglądała 17 lat temu
Źródło zdjęć: © Instagram | asiaopozda
30.08.2022 09:56

"Na pierwszym zdjęciu mam 34 lata, na drugim dwa razy mniej" - czytamy pod najnowszym postem Joanny Opozdy na Instagramie. Aktorka podzieliła się dwoma zdjęciami, a na jednym z nich zapozowała z ukochanym synkiem, Vincentem. Widać, że jako mama jest pełna wdzięczności oraz szczęścia.

Mimo wyjątkowo trudnego momentu w życiu, który trwał przez kilka miesięcy, Joanna Opozda cieszy się macierzyństwem. Aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami na swoim profilu na Instagramie kolejnymi zdjęciami z synkiem Vincentem, a na każdym z nich zauważalna jest radość i szeroki uśmiech. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy!

Joanna Opozda pokazała, jak wyglądała 17 lat temu

Jesteście ciekawi, jak Joanna Opozda wyglądała w wieku 17 lat? To możemy zobaczyć dzięki zdjęciom, którymi aktorka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Na jednym z nich pojawiła się z synkiem, z którym spędzała czas na plaży, a na drugim - ze znajomymi sprzed 17 lat. Okazuje się jednak, że mimo lat, Opozda nic się nie zmieniła.

"Z cyklu: znajdź różnice. Na pierwszym zdjęciu mam 34 lata, na drugim dwa razy mniej. Przez 17 lat jedno się nie zmieniło: moja plażowa, ponadczasowa stylówka z różową, sportową czapeczką na czele" - czytamy pod postem Joanny Opozdy na Instagramie.

"Piękna mama"

Trzeba przyznać, że choć od porodu minęło dopiero kilka miesięcy, Joanna Opozda wygląda wspaniale! To zauważyli także jej fani i obserwatorzy na Instagramie (zdjęcie polubiło już kilkanaście tysięcy osób), którzy w komentarzach nie stronią od komplementów oraz miłych słów dotyczących jej olśniewającego wyglądu i sylwetki.

"Jakieś kosmiczne geny", "Nic się nie zmieniłaś", "Asia ta sama. Cyferek trochę więcej, no i synuś", "Ale super figura", "Wyglądasz Asia przecudownie!", "Piękna mama", "Ważne, że ten sam szczęśliwy uśmiech jest na twarzy", "Wow, figura petarda", "Wyglądasz mega pięknie", "Jaką ty masz figurę!", "Piękna mamusia z synusiem" - piszą internauci.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta