Paweł Królikowski ma nieślubnego syna. Głos w sprawie zabrała jego żona

Paweł Królikowski ma nieślubnego syna. Głos w sprawie zabrała jego żona

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos w sprawie nieślubnego syna zmarłego męża
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos w sprawie nieślubnego syna zmarłego męża
Źródło zdjęć: © AKPA
01.08.2023 12:14, aktualizacja: 01.08.2023 12:56

Fani zmarłego w 2020 roku Pawła Królikowskiego są w szoku. Właśnie wyszło na jaw, że aktor miał nieślubnego syna. Teraz głos w tej sprawie zabrała żona artysty, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski wychowywali wspólnie piątkę dzieci. Dwa lata od śmierci artysty do mediów przedostała się informacja, że aktor ma także nieślubne dziecko. Co na to wszystko jego żona?

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna

Kiedy w 2020 roku w kondukcie żałobnym Pawła Królikowskiego pojawił się tajemniczy, młody mężczyzna, nikt nie zastanawiał się, kim dla niego był. W końcu w jego ostatnim pożegnaniu uczestniczyli nie tylko bliscy, ale także współpracownicy, a nawet znajomi artysty. Dziś okazuje się, że tą osobą był nieślubny syn aktora, Maciej.

W poniedziałek w "Super Expressie" pojawił się artykuł, w którym dziennikarze dotarli do dokumentów ze sprawy spadkowej po zmarłym aktorze. Spadkobiercami byli jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz piątka ich wspólnych dzieci. Na udział w spadku mógł także liczyć Maciej, o którego istnieniu media do tej pory nie miały pojęcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nieślubny syn Pawła Królikowskiego jest już dorosły. Na co dzień mieszka we Wrocławiu, gdzie według pisma, miało dojść do romansu jego mamy z aktorem. Na co dzień stroni od blasku fleszy. Dodatkowo mężczyzna nie nosi też nazwiska swojego ojca, jednak o jego istnieniu wiedział zarówno aktor, jak i jego żona, która przed laty postanowiła wybaczyć mu zdradę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu męża

Niedawno w Kudowie-Zdroju odbył się festiwal im. Pawła Królikowskiego. Na wydarzeniu nie zabrakło m.in. Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która - sądząc po zdjęciach z wydarzenia - doskonale się bawiła.

Jak się okazało, od dawna wiedziała, że jej mąż miał nieślubnego syna. Przez wiele lat sprawa nie trafiła do mediów, jednak kiedy to już się stało, dziennikarze zaczęli zasypywać ją pytaniami o komentarz w tej sprawie.

"Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. (...) Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny" - powiedziała "Pudelkowi" aktorka.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl