Zagrał w "Znachorze". Mało kto wie, że ma znanego wujka

Zagrał w "Znachorze". Mało kto wie, że ma znanego wujka

Ignacy Liss zdradził, kim jest jego znany wujek
Ignacy Liss zdradził, kim jest jego znany wujek
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
20.10.2023 11:52, aktualizacja: 20.10.2023 12:55

Ignacy Liss w najnowszej ekranizacji "Znachora" zagrał postać Leszka Czyńskiego. Jak się okazuje, 25-latek ma w rodzinie innego uzdolnionego aktora. Co więcej, nawet zagrał ze znanym wujem w jednym filmie.

Choć od premiery "Znachora", polskiej produkcji, która ostatnio pojawiła się na Netfliksie, minęło już trochę czasu, wciąż jest na ustach wszystkich. Niedawno w rozmowie z serwisem Filmweb opowiedział o niej 25-letni Ignacy Liss. W trakcie wywiadu na jaw wyszło, że mężczyzna nie jest jedynym aktorem w rodzinie.

Ma znanego wujka. Wspomina, jak spędzał z nim czas

Ignacy Liss przyznał, że miłość do kina kiełkowała w nim od najmłodszych lat. Jak wspomina, wiele inspirujących klasyków obejrzał u swojego wujka, który mógł się pochwalić olbrzymią filmową kolekcją. Mężczyzna jest prawdziwym kinomaniakiem, a także... aktorem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Mój wujek jest aktorem i miał wielką szafę z tytułami filmowymi. To jeszcze była era DVD. Miał taką bazę filmów, że my siedzieliśmy z moimi kuzynami i braćmi i oglądaliśmy non stop. Sami nagrywaliśmy potem amatorskie filmy" - opowiadał Liss Łukaszowi Muszyńskiemu.

25-latek dodał, że to właśnie filmowa kolekcja wujka sprawiła, że obejrzał "Obecgo", "Matrix" oraz "Blues Brothers". Wyznał też, że w sekrecie przed mamą oglądał u krewnego gangsterskie klasyki.

"Moim wujkiem jest Zbyszek Zamachowski" - powiedział niespodziewanie młody aktor.

W dalszej części rozmowy na jaw wyszło, że panowie już mają za sobą współpracę przy produkcji "Zieja" w 2020 r.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta