GwiazdyZatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Marek Ulatowski

02.01.2007 11:43, aktual.: 02.01.2007 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Guzik znana z seriali "Na Wspólnej" i "Hela w opałach" weźmie udział w kolejnej edycji telewizyjnego tanecznego show "Taniec z gwiazdami".

Anna Guzik znana z seriali "Na Wspólnej" i "Hela w opałach" weźmie udział w kolejnej edycji telewizyjnego tanecznego show "Taniec z gwiazdami". Aktorka ma nadzieję, że - podobnie jak inni uczestnicy programu - trochę schudnie podczas wielogodzinnych treningów na parkiecie i poprawi się jej kondycja fizyczna.

Anna Guzik w ciągu ostatnich kilku miesięcy niemal dosłownie z dnia na dzień stała się sławna. Od trzech lat gościła na planie serialu na "Wspólnej", w którym gra rolę Żanety Kopeć. To miała być rola epizodyczna, ale pracowitość i zdolności Anny tak przypadły do gustu twórcom serialu, że rola ta stopniowo się rozrastała. Okazało się w dodatku, że telewidzowie darzą ją wielką sympatią, traktują Annę nie jak gwiazdę, ale jak "dziewczynę z sąsiedztwa".

Kariera Anny Guzik nabrała jednak przyspieszenia gdy dostała główną rolę Heli Trojańskiej w serialu "Hela w opałach". Szybko okazało się, że serial przypadł do gustu widzom i uzyskał znacznie większą oglądalność niż emitowany w tym samym czasie w telewizji publicznej serial "Faceci do wzięcia". Jest to wspaniałe osiągnięcie zważywszy na fakt, że w "Facetach" grają dwaj bardzo popularni i dobrzy aktorzy: Cezary Pazura i Paweł Wilczak.

Program "Taniec z gwiazdami" na pewno ugruntuje pozycję zawodową aktorki i jeszcze zwiększy jej popularność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także