Zawsze robi to z zawieszką w hotelu. Genialny trik stewardesy

Zawsze robi to z zawieszką w hotelu. Genialny trik stewardesy

Stewardesa podzieliła się sposobami, które mogą przydać się w hotelu
Stewardesa podzieliła się sposobami, które mogą przydać się w hotelu
Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok | demibonita
17.04.2023 18:49, aktualizacja: 18.04.2023 12:02

Pracownicy i pracowniczki linii lotniczych w związku ze swoimi obowiązkami zawodowymi, często nocują w różnych miejscach. Pewna stewardesa podzieliła się na TikToku kilkoma wskazówkami, które mogą się przydać podczas wizyty w hotelu.

Praca stewardesy łączy się z wieloma podróżami, a osoby związane z branżą lotniczą, ze względu na charakter swojej pracy, są częstymi gośćmi hoteli na całym świecie.

Stewardesa jednej z linii lotniczych - Demi Bonita - postanowiła podzielić się na z obserwatorami na TikToku swoim doświadczeniem i opublikowała wideo, na którym pokazała kilka wskazówek, które mogą się przydać podczas nocowania w hotelu.

Tak sprawdzisz, czy ktoś wchodził do twojego pokoju hotelowego

Wiele osób obawia się, że pod ich nieobecność, ktoś może wejść do ich pokoju hotelowego. Jak pokazała na nagraniu Bonita - warto zastosować pewien trik z zawieszką informacyjną, którą zwykle wiesza się na drzwiach, gdy np. nie chce się skorzystać z usług pokojówek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wychodząc z pokoju, stewardesa przytrzasnęła zawieszkę pomiędzy drzwiami a ścianą i zapamiętała jej dokładne położenie. Po godzinie wróciła i zobaczyła, że znajduje się ona w dokładnie tym samym miejscu, co oznaczało, że nikt do pokoju nie wchodził. Oczywiście sposób sprawdzi się tylko wtedy, gdy np. pokój wcześniej został posprzątany i gość nie spodziewa się już raczej wizyty hotelowego personelu.

Inne praktyczne wskazówki

Stewardesa podzieliła się z użytkownikami TikToka innymi praktycznymi wskazówkami. Zwróciła m.in. uwagę na to, że aby zapalić światło w pokoju, nie jest potrzebna specjalna karta hotelowa. Można wsunąć inną o tym samym kształcie, a prąd w pokoju będzie działał. Z kolei, aby do pokoju nie dotarł nawet promień słonecznego światła, wystarczy spiąć zasłony znajdującym się w szafie wieszakiem.

Zdarza się tak, że w niektórych krajach są inne gniazdka elektryczne. Przykładem może być Wielka Brytania, gdzie wtyczki różnią się od stosowanych np. w Polsce. Wtedy ładowanie jest możliwe przy użyciu specjalnego urządzenia. Jeśli jednak specjalny adapter zostanie w domu - jak mówi stewardesa - zwykle w łazienkach hotelowych, przy suszarkach do włosów, znajduje się wtyczka, do której można podpiąć znane w naszym kraju ładowarki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta