Złap Lato z Nike+: biegaj i wygraj Malediwy

Złap Lato z Nike+: biegaj i wygraj Malediwy

12.08.2013 07:10, aktualizacja: 12.08.2014 11:13

Lubisz biegać, a swoje treningi uwieczniasz na nieprzerwanie popularnych selfie? Teraz masz powód, by robić ich więcej i częściej. W biegowym konkursie „Złap Lato z Nike+”, dzięki najciekawszym selfie przedłużysz swoje lato aż o tydzień – i to tydzień na Malediwach razem z przyjaciółką! Do biegu,gotowe, PSTRYK!

Lubisz biegać i trenować, a swoje postępy uwieczniasz na nieprzerwanie popularnych selfie? Teraz będziesz mogła robić ich znacznie więcej i częściej, a to za sprawą nowej zabawy biegowej zatytułowanej Złap Lato z Nike+. Dlaczego teraz? Bo do końca najcieplejszej pory roku zostało dokładnie 7 tygodni. Do biegu, gotowe, PSTRYK!

Selfie – znana także jako sweet focia
Zdjęcie z ręki, na pewno każda z nas choć raz w życiu je wykonała. Na jego pierwszym planie znajduje się autorka – zazwyczaj odgięta, z lekko nienaturalnym uśmiechem. Tło nie jest już tak oczywiste, a co ważniejsze w dużym stopniu uzależnione jest od upodobań wykonawczyni fotografii. Może być to śródziemnomorski krajobraz, panorama metropolii, sportowe auto lub… wyposażenie łazienki w postaci środków czystości.

Lato NON STOP
Nike Running postanowiło rozbudować możliwości selfie, odpalając zabawę Złap Lato. Wyzwanie to nie wymusza biegania po określonym szlaku, o danej godzinie czy daną liczbę razy. Wystarczy pobrać aplikację Nike+, wyruszyć na ulubioną trasę i pstryknąć skąpane w letnich promieniach zdjęcie. Efekty swoich starań należy umieszczać na stronie aktywacji zlaplato.wawalove.pl.

Poczuj natchnienie
Daj się ponieść radosnym endorfinom – to najlepsza metoda na zrobienie świetnego zdjęcia. Jeśli jednak poszukujesz inspiracji do wykonania swojego wiekopomnego selfie, skorzystaj z kategorii, znajdujących się na stronie akcji: Poszukiwacz Przygód, Turysta, Plażowicz, Pogodoodporny, Gwiazda, Sneakerfreak, Ranny Ptaszek i Nocny Marek. Od razu będziesz wiedziała, który styl jest twoim własnym.

Mało tego! Nie musisz się ograniczać, a swoje rezultaty możesz umieszczać dowolną liczbę razy w różnych odsłonach. Co tydzień, aż do finału zabawy, czyli 21 września, zespół Nike + będzie honorował najciekawsze zdjęcia odznakami, odpowiadającymi wyżej wymienionym grupom. Na każde zdjęcie można również głosować, lajkując poszczególne fotki. Odznaki oraz największa liczba lajków są warunkiem, by wygrać tygodniowy wyjazd do prawdziwego raju na ziemi: na Malediwy!

Dodawaj selfie, lajkuj i udostępniaj!
Na zlaplato.wawalove.pl można znaleźć także kilka przydatnych opcji. Pierwszą z nich jest profil użytkownika, za pomocą którego dodaje się kolejne zdjęcia i przypisuje do wybranej kategorii. Kolejna zakładka, to fotogaleria, będąca jednocześnie rankingiem najpopularniejszych sweet fotek.

Można je również przeglądać pod kątem odznak, daty opublikowania i alfabetycznie. Być może zdjęcia innych, będą także źródłem inspiracji do kolejnych zdjęć. Trzecią wartą sprawdzenia jest zakładka z najciekawszymi trasami biegowymi głównych miast Polski. Jeśli jeszcze cię na niej nie było, ruszaj biegiem po dodatkowy tydzień lata!

Źródło artykułu:Informacja prasowa