Trwa ładowanie...

Złapano terrorystę, który groził Eltonowi Johnowi

Władze USA poinformowały o aresztowaniu mężczyzny, który
groził w internecie piosenkarzowi Eltonowi Johnowi.

Share
Złapano terrorystę, który groził Eltonowi JohnowiŹródło: ONS.pl
d1hepql

Władze USA poinformowały o aresztowaniu mężczyzny, który groził w internecie piosenkarzowi Eltonowi Johnowi.

65-letniemu Nealowi Horsleyowi z Georgii (na południu) stawia się zarzuty zniesławienia i rozpowszechniania gróźb terrorystycznych.

Mężczyzna 28 lutego zamieścił w internecie nagranie wideo, na którym wystawił transparent z napisem "Elton John musi umrzeć". Napis trzymał frontem do budynku, w którym - jak twierdzi - Elton John ma mieszkanie.

d1hepql

Rzecznik piosenkarza Fran Curtis potwierdził, że brytyjski gwiazdor kupił apartament w Atlancie, ale nie udzielił żadnych innych informacji.

Horsleya rozzłościło, że przyznający się do homoseksualizmu Elton John powiedział w wywiadzie jednemu z pism, iż Jezus był "współczującym, wielce inteligentnym gejem, który rozumiał ludzkie problemy".

- To co zrobił Elton John to desakralizacja obrazu Jezusa Chrystusa, bluźnierstwo" - podkreślił w nagraniu.

Horsley powołał wcześniej Partię Praw Stwórcy (CRP) i zgłosił swoją kandydaturę w wyborach na gubernatora stanu w 2010 roku. Kampanię rozpoczął już w lipcu 2008 roku maszerując po centrum swojej miejscowości ze zdjęciem ludzkiego płodu i śpiewając antyaborcyjne pieśni.

O Horsleyu głośno było już pod koniec lat 90., gdy w internecie stworzył stronę internetową z nazwiskami i adresami lekarzy, przeprowadzających w USA aborcje. Organizacja zajmująca się w Stanach Zjednoczonych m.in. edukacją seksualną określiła spis jako "listę celów dla terrorystów".

d1hepql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hepql
d1hepql