Trwa ładowanie...
ycipk-2jhrvf

Znalazła haczyk w swoim tamponie. Apeluje do kobiet, żeby uważały

Wydawać by się mogło, że środki higieniczne powinny być całkowicie bezpieczne i odpowiednio przetestowane. Jedna z kobiet stosujących tampony znanej marki przekonała się, że czasami można trafić na bardzo nieprzyjemną i niebezpieczną niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tamponie tkwił metalowy haczyk
W tamponie tkwił metalowy haczyk (Facebook.com)
ycipk-2jhrvf

Harmony Grant z Wirginii w USA znalazła w swoim tamponie metalowy haczyk. Kobieta pokazała zdjęcie środka higienicznego na Facebooku, żeby ostrzec inne kobiety.

Grant wyjęła tampon z opakowania i przygotowując się do aplikacji zauważyła, że coś jest nie tak. Okazało się, że w bawełnianym zawiniątku tkwił zaokrąglony kawałek ostrego drutu. Na szczęście Harmony zawróciła uwagę na niepokojący szczegół, zanim doszło do tragedii. Metalowy pręcik mógłby poważnie uszkodzić wnętrze jej waginy, powodując uszczerbek na zdrowiu.

Facebook.com
Podziel się
ycipk-2jhrvf

Kobieta zwróciła się do firmy produkującej tampony. Marka przeprosiła kobietę i zaoferowała, żeby Grant wysłała im feralną paczkę tamponów, a oni zwrócą jej koszt ich zakupu, czyli. ok 7 dolarów.

Harmony nie była usatysfakcjonowana odpowiedzią marki. - To dla mnie kompletnie niedopuszczalne. Poczułam się, jakby zamietli sprawę pod dywan, jakby to nie było nic wielkiego - powiedziała kobieta w rozmowie z telewizją 13 News Now.

Grant wrzuciła zdjęcie tampona z haczykiem na Facebooka, żeby uprzedzić inne kobiety przed możliwym niebezpieczeństwem.

Marka Edgewell Personal Care w oficjalnym prasowym oświadczeniu stwierdziła, że zadowolenie ich konsumentek jest dla nich priorytetem i wyciągną konsekwencje z zaistniałej sytuacji.

ycipk-2jhrvf

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2jhrvf

ycipk-2jhrvf
ycipk-2jhrvf