Zobaczył zmarzniętą poddaną. Zadziwiające, co jej poradził

Zobaczył zmarzniętą poddaną. Zadziwiające, co jej poradził

Ta rozmowa księcia Andrzeja zaskoczyła Brytyjczyków
Ta rozmowa księcia Andrzeja zaskoczyła Brytyjczyków
Źródło zdjęć: © East News | East News
27.12.2022 09:17, aktualizacja: 27.12.2022 10:29

Książę Andrzej pojawił się na bożonarodzeniowym nabożeństwie w Sandringham. Członek brytyjskiej rodziny królewskiej zamienił też kilka słów z kobietą, która stała w tłumie zgromadzonym na zewnątrz. Udzielił jej co najmniej dziwnej rady, która odbiła się echem w sieci.

Brytyjska rodzina królewska pojawiła się w Sandringham, aby właśnie w tym miejscu wziąć udział w bożonarodzeniowym nabożeństwie, pierwszym po śmierci królowej Elżbiety II. Nagranie ukazujące księcia Andrzeja mocno zdziwiło internautów oraz samych wiernych, obecnych na nabożeństwie.

Pojawił się przed tłumem zgromadzonych. Udzielił dziwacznej rady

Nietypowe, delikatnie mówiąc, zachowanie księcia Andrzeja, wywołało niemałą burzę w sieci. Co dokładnie się wydarzyło? 62-latek zamienił kilka słów ze zmarzniętą kobietą, która stała przed świątynią z psem. Pomiędzy dwójką nawiązał się dialog.

- Zimne stopy? - spytał książę Andrzej.
- Zmarznięte - odpowiedziała kobieta.
- Znasz trik z noszeniem gazety? Stań na gazecie, tak zaizolujesz stopy - doradził książę.
- Dziękuję - odpowiedziała zmarznięta obywatelka Wielkiej Brytanii.

Całość została zarejestrowana na nagraniu przez innego świadka królewskiej wizyty. Wszystko wydarzyło się tuż po nabożeństwie, kiedy wierni wychodzili ze świątyni.

"Zatrzymał się i wyrzucił z siebie najdziwniejszą radę"

Autor nagrania w rozmowie z "The Sun" przyznał, że nie spodziewał się usłyszeć akurat takiej rozmowy. Porada 62-letniego księcia była według niego co najmniej dziwna.

"Nie wyobrażam sobie, żeby ta kobieta w najbliższym czasie testowała jego teorię. To było naprawdę dziwne" - dodał 34-latek, udzielając komentarza.

Na nabożeństwie w Sandringham pojawili się również król Karol III wraz z małżonką, a także książę William z księżną Kate oraz dziećmi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl