GwiazdyŻona Aleca Baldwina spodziewa się dziecka. 5 miesięcy temu wyznała, że poroniła

Żona Aleca Baldwina spodziewa się dziecka. 5 miesięcy temu wyznała, że poroniła

Żona Aleca Baldwina spodziewa się dziecka. 5 miesięcy temu wyznała, że poroniła
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dominika Czerniszewska
18.09.2019 20:33, aktualizacja: 18.09.2019 20:44

Hilaria, żona Aleca Baldwin pięć miesięcy temu ujawniła, że poroniła. Teraz okazało się, że spodziewają się kolejnego dziecka. "Dowiedzieliśmy się, że we mnie jest mała osoba" - poinformowała w mediach społecznościowych.

Alec i Hilaria Baldwin

Kilka miesięcy temu żona Baldwina podzieliła się z internautami smutną informacją. "Chciałam podzielić się z wami tym, że prawie na pewno doświadczam poronienia. Zawsze obiecywałam sobie, że jeśli będę znowu w ciąży, podzielę się z wami wiadomością dosyć wcześnie, nawet, jeśli to oznacza publiczne przeżywanie straty. Zawsze byłam przed wami otwarta w kwestii swojej rodziny, fitnessu, ciąż... I nie chcę tego przed wami ukrywać, tylko dlatego, że to nie jest tak pozytywne i błyszczące, jak reszta. Myślę, że to ważne, by pokazywać prawdę..." - rozpoczęła wpis Hilaria Baldwin.

Po tej tragedii kobiecie szybko udało się otrząsnąć. Okazuje się, że spodziewa się kolejnego dziecka. 61-letnia gwiazda "Saturday Night Live" i jego 35-letnia żona udostępnili w mediach społecznościowych film pokazujący bicie serca dziecka. "Jest jeszcze bardzo wcześnie… ale dowiedzieliśmy się, że we mnie jest mała osoba" - napisała przyszła mama. "Dźwięk tego silnego serca sprawia mi ogromną radość - szczególnie z powodu straty, jakiej doświadczyliśmy na wiosnę. Chcemy dzielić się tymi wiadomościami, ponieważ jesteśmy podekscytowani i nie chcemy ukrywać ciąży" - oznajmiła kobieta.

Radosna wiadomość pary pojawia się po tym, jak Hilaria ujawniła wiosną, że doznała poronienia i przeszła łyżeczkowanie. 9 kwietnia instruktor fitness potwierdził, że straciła dziecko, kilka dni po tym, jak ujawniła, że "prawdopodobnie" doznała poronienia. Jej nienarodzone dziecko nie wykazywało uderzeń serca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta