Trwa ładowanie...

Żona Karola Strasburgera zdradza sekret szczęśliwego związku. Tak świętuje rocznicę ślubu

Minęły trzy lata od kiedy Karol i Małgorzata Strasburgerowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość weselna nawiązywała klimatem do serialu "Noce i dnie", w którym aktor w młodości grał jedną z głównych ról. Dziś dzielą się sposobem na udany związek.

Strasburgerowie świętują trzecią rocznicę ślubuStrasburgerowie świętują trzecią rocznicę ślubuŹródło: AKPA, fot: Krzemiński Jordan
d3n1jqm
d3n1jqm

W 2019 r. Karol Strasburger ożenił się po raz trzeci. Jego żoną została młodsza od aktora o 37 lat Małgorzata Weremczuk, która w owym czasie była jego managerką. Para doczekała się córki Laury.

Historia ich miłości

Gwiazdor trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Barbara Burska, miłość przysięgał także Irenie Morcińczyk. To właśnie Małgorzata była osobą, która wyciągnęła aktora z depresji po śmierci drugiej żony, która w grudniu 2013 roku zmarła na raka szpiku kostnego. W marcu 2018 roku oboje przyznali, że ich relacja wykroczyła poza przyjaźń i zawodową współpracę.

Świętują trzecią rocznicę ślubu

Kilka dni temu Karol i Małgorzata świętowali trzecią rocznicę ślubu. Przy okazji pochwalili się rodzinnymi zdjęciami. Na Facebooku państwo Strasburgerowie wymieniali się życzeniami z okazji tego święta. Małgorzata zacytowała słowa Andre Maroisa "Udany związek zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą" zdradziła również swoje sposoby na szczęśliwe życie w małżeństwie:

Strasburger zgodził się z żoną. Przyznał, że w związku ważne są szczerość, szacunek i przyjaźń. W odpowiedzi zacytował Marię Dąbrowską:

d3n1jqm

"Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku".

Dodał od siebie słowa: "Trzeba się kochać, lubić, szanować i przyjaźnić. Nie zabierzemy ze sobą do nieba nic, a zostawimy wspomnienia, więc niech będą one cenne i piękne!" - napisał prezenter.

Małżeństwo przy okazji złożyło życzenia wszystkim parom, które w sierpniu również świętują swoje rocznice. "Powodzenia w dążeniu do celu, jakim jest zgodne, szczęśliwe i trwałe bycie po prostu razem" - napisała Małgorzata.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was

Jak rozważnie wybierać zabawki które zabieramy w podróż?

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

d3n1jqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1jqm