Trwa ładowanie...
d1h1gdg

40 hitów dla kobiet od WP

„W sieci kobiecych hitów” to kolejna, przebojowa składanka od Wirtualnej Polski. Na dwupłytowym wydawnictwie znalazło się 40 utworów, śpiewanych przez najpopularniejsze artystki ostatnich lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
40 hitów dla kobiet od WP
(materiały prasowe)
d1h1gdg

„W sieci kobiecych hitów” to kolejna, przebojowa składanka od Wirtualnej Polski. Na dwupłytowym wydawnictwie znalazło się 40 utworów, śpiewanych przez najpopularniejsze artystki ostatnich lat. „W sieci kobiecych hitów” to idealna pozycja na jesienne wieczory, dla wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę, a zwłaszcza piękny, kobiecy wokal. WP już po raz drugi oddała w ręce swoich użytkowników płytę z największymi przebojami, które wybrane zostały na podstawie tego, czego najczęściej słuchają internauci. Są tu same hity, choć tym razem tylko w wykonaniu utalentowanych artystek.

Na album składa się 40 utworów. To różnorodna płyta: bawi, wzrusza, ale, co najistotniejsze, ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii. Jest wyjątkowa, jak serwis Kobieta, który już od 5 lat jest dla Polek jednym z ulubionych miejsc w sieci. Jestem przekonana, że dzięki tej sporej dawce dobrych brzmień płyta przypadnie do gustu wszystkim, zarówno kobietom, jak i miłośnikom kobiet – mówi Estera Gabczenko, Kierownik Działu Serwisów Kobiecych Wirtualnej Polski.

Na płycie znalazły się przeboje takich artystek jak Jennifer Lopez, Rihanna, Nelly Furtado, Lady Gaga czy Erykah Badu. Są tu zarówno nastrojowe ballady, jak i enericzne hity – znane i lubiane.

d1h1gdg

Pierwszy krążek od WP, który ukazał się w czerwcu tego roku, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Trudno nie wieszczyć sukcesu drugiej płycie – jeszcze bardziej przebojowej i idealnie dopasowanej do gustu użytkowników WP, czyli odbiorców składanki – mówi Anna Szuszkiewicz, Specjalista ds. Marketingu Wirtualnej Polski.

„W sieci kobiecych hitów” można nabyć w dobrych sklepach muzycznych na terenie całej Polski. Jest też dostępna na tanio.pl Wydawcą płyty jest Magic Records.

Kup płytę W sieci kobiecych hitów WP.PL na tanio.pl

d1h1gdg

Podziel się opinią

Share

d1h1gdg

d1h1gdg