Blisko ludzi5 pozycji które przedłużą waszą przyjemność w łóżku

5 pozycji które przedłużą waszą przyjemność w łóżku

5 pozycji które przedłużą waszą przyjemność w łóżku
Źródło zdjęć: © 123RF
25.02.2019 20:21, aktualizacja: 03.03.2019 18:37

Czasem nie wszystko w łóżku idzie tak, jak powinno i często doprowadza to do obustronnej frustracji. Jest jednak sposób na to, by spróbować tego uniknąć. A nawet pięć.

Na dobry początek warto zacząć od rozciągania. Rozgrzanie partnerki może sprawić, że oboje będziecie się lepiej - i dłużej - bawić. Choć gra wstępna jest kwestią indywidualną, szczególnie polecany jest seks oralny.

Następnie, warto zastanowić się nad wypróbowaniem pozycji na pieska, jednak w odrobinę zmienionej wersji. Mężczyzna powinien mieć zgięte nogi, a kobieta owinąć swoje wokół jego bioder. W ten sposób przyjemność potrwa dłużej niż zazwyczaj.

Inną alternatywą jest pozycja, w której kobieta leży na plecach, z nogami opartymi o klatkę piersiową swojego partnera. W ten sposób zabawa może zostać przedłużona, a oboje będziecie czerpać niezwykłą przyjemność. Dodatkowo, zostawia wam to wolne ręce do dyspozycji.

Kolejną opcją jest alternatywna wersja pozycji na misjonarza. Główną różnicą jest tutaj to, że jedna z nóg partnerki jest pomiędzy nogami partnera. Dzięki tej modyfikacji wasz czas spędzony w łóżku może być dużo dłuższy.

Ostatnią propozycją jest wyzwanie dla was obojga. Nie jest to prosta pozycja, ale jeśli uda wam się ją osiągnąć, przyjemność jest gwarantowana. Musicie stanąć naprzeciw siebie, następnie jedna noga partnerki powinna zawędrować aż na szyję partnera. Reszta jest już prosta - skomplikowany jest tylko początek. Ale jeśli wam się uda, będziecie ten wieczór wspominać przez długi czas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta