Trwa ładowanie...
ycipk-4c6ugb

61-latka urodziła własną wnuczkę. Wszystko z miłości do syna

W Stanach Zjednoczonych para gejów Matthew Eledge i Elliot Dougherty powiedzieli, że chcą mieć dziecko. 61-letnia matka jednego z nich przedstawiła im nietypową propozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
61-letnia Amerykanka urodziła wnuczkę
61-letnia Amerykanka urodziła wnuczkę (123RF)
ycipk-4c6ugb

Mężczyźni Matthew Eledge i Elliot Dougherty zapragnęli zostać rodzicami. 61-letnia kobieta, aby spełnić marzenie syna postanowiła zostać surogatką. "Nie było chwili wahania. To był naturalny instynkt" - powiedziała w KETV-News pani Eledge.

Po długich badaniach lekarze z Omaha University of Nebraska Medical Center zgodzili się, aby kobieta urodziła własną wnuczkę. Zastosowali u niej metodę in vitro. Pobrali nasienie od jej syna Matthew, a jajeczka od córki Lea Yribe. W zeszłym tygodniu pani Eledge urodziła zdrowe dziecko. Para zakochanych mężczyzn nazwała córkę Uma Louise.

"Kiedy jesteś gejem i jednocześnie żonaty, a chcesz mieć dziecko, zdajesz sobie sprawę, że będziesz musiał stworzyć rodzinę w szczególny sposób" - powiedział syn Eledge. "Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zarówno Uma, jak i jej babcia są tutaj, szczęśliwe i zdrowe" - skwitował na koniec.

ycipk-4c6ugb
Instagram.com
Podziel się

Narodziny zostały uchwycone przez fotografkę Ariel Panowicz, która zamieściła kilka zdjęć na swoim koncie na Instagramie. "Uma, urodzona przez 61-letnią babcię, otoczona jest miłością przez dwóch ojców i wspierającą ciotkę" - napisała.

Źródło: independent.co.uk

ycipk-4c6ugb

Zobacz także: Projektuje dla Agaty Dudy. Nam opowiada o współpracy z pierwszą damą

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4c6ugb

ycipk-4c6ugb
ycipk-4c6ugb