Blisko ludzi9-latek wpadł w szał podczas Wigilii. Interweniowała policja

9‑latek wpadł w szał podczas Wigilii. Interweniowała policja

9-latek wpadł w szał podczas Wigilii. Interweniowała policja
Źródło zdjęć: © 123RF
Paulina Brzozowska
27.12.2018 14:49, aktualizacja: 27.12.2018 18:25

Święty Mikołaj nie zawsze potrafi sprostać wymaganiom dzieci. Tak było w przypadku 9-latka z Zetel w Niemcech. Chłopiec na widok swoich prezentów wpadł w furię. Doszło do tego, że w domu dziecka pojawiła się policja.

Funkcjonariuszy wezwał sam 9-latek. Chłopiec był tak niezadowolony z podarków, jakie otrzymał od Mikołaja, że postanowił zadzwonić na najbliższy posterunek. Historię rozwścieczonego dziecka opisał niemiecki portal "Tag24".

Kiedy mundurowi pojawili się w domu 9-latka, ten wytłumaczył im, że prezenty, które znalazł pod choinką absolutnie nie odpowiadają jego prośbom zawartym w liście do świętego Mikołaja.

Stróże prawa potraktowali chłopca bardzo poważnie. Poprosili 9-latka o pokazanie im listu do świętego Mikołaja. Następnie porównali jego listę życzeń z prezentami pod choinką. Szybko okazało się, że różnica w podarkach była znacząca i chłopiec miał pełno prawo nie kryć swojego niezadowolenia.

Ostatecznie policjanci szybko zażegnali konflikt. Spokojnie i rzeczowo wyjaśnili chłopcu, że Święty Mikołaj musiał się pomylić i przysłał mu prezenty, o ktore prosił ktoś inny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Garnitur i kapcie. Jak dobrze wyglądać w święta?