WP

Adoptowała chłopca, kilka tygodni później dziewczynkę. Odkryła ich sekret

Gdy Amerykanka Katie Page zobaczyła 4-dniową dziewczynkę, od razu postanowiła ją adoptować. Czuła, że między noworodkiem a jej 11-miesięcznym adoptowanym synem jest jakaś niezwykła więź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mama adopcyjna dowiedziała się, że jej dzieci są spokrewnione
Mama adopcyjna dowiedziała się, że jej dzieci są spokrewnione (123RF)
WP

Gdy małżeństwo Katie dobiegło końca, wiedziała, że musi zmienić coś w swoim życiu. Najpierw odeszła z pracy i znalazła inną, później kupiła dom i zaczęła go remontować. Mimo to wciąż czuła, że czegoś jej brakuje. Któregoś dnia dostała wiadomość z lokalnej parafii z pytaniem, czy nie chciałaby zostać mamą zastępczą. Postanowiła spróbować. W 2015 roku załatwiła wszelkie formalności i zaczęła szukać dziecka, któremu mogłaby stworzyć kochający dom.

Niedługo później dowiedziała się o 4-dniowym chłopcu porzuconym przez matkę w szpitalu. Pokochała go od pierwszego wejrzenia i nazwała Grayson. Opiekowała się nim przez niecały rok, a pracownicy socjalni szukali jego biologicznych rodziców. Nikt go nie szukał, nikt nie próbował dowiedzieć się, czy żyje, w jakim jest stanie. Gdy skończył 11 miesięcy, oficjalnie go zaadaptowała.

WP

Zaledwie dwa tygodnie później dostała telefon z pytaniem, czy chciałaby zająć się jeszcze jednym dzieckiem, 4-dniową dziewczynką. Podobnie jak Grayson, została porzucona w szpitalu.

– Wiem, że to brzmi jak szaleństwo, ale Bóg kazał mi się zgodzić – przyznała Katie. Gdy przywieziono jej dziewczynkę, zauważyła coś niezwykłego – imię jej matki było takie samo jak imię mamy Graysona.

Postanowiła zgłębić temat i dowiedzieć się więcej o mamie swojego syna. Poprosiła swoją doradczynię socjalną o pomoc. Choć była zdziwiona, szybko uznała, że Katie może mieć rację. Udało jej się skontaktować z matką Graysona. Niedługo później zadzwoniła do adopcyjnej mamy chłopca, by przekazać jej niesamowitą wiadomość.

– Jej historia złamała mi serce. Nie mogę w to uwierzyć, ale na 90 procent masz rację. To cud – powiedziała jej przez telefon. 45 minut później zadzwoniła raz jeszcze. Potwierdziła – dzieci są ze sobą spokrewnione.

WP

Jak tylko odłożyła telefon, łzy napłynęły jej do oczu. Nie miało znaczenia, że jest w biurze, a współpracownicy przyglądają się jej z niepokojem. – A gdybym odmówiła? Gdyby ta dziewczynka trafiła do innej rodziny? – zastanawia się Katie w obszernym poście na łamach seriwsu Love What Matters.

Katie zaadoptowała dziewczynkę i dała jej na imię Hannah. To jednak nie koniec jej historii – 13 miesięcy po narodzinach Hanny, jej biologiczna mama urodziła kolejne dziecko. Katie od razu zaopiekowała się chłopcem i rozpoczęła procedurę adopcji. Ma nadzieję, że jej rodzina w końcu będzie kompletna.

Źródło: Love What Matters

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP