GwiazdyAgata i Piotr Rubikowie od 13 lat tworzą zgrane małżeństwo. Różnica wieku nie gra dla nich roli

Agata i Piotr Rubikowie od 13 lat tworzą zgrane małżeństwo. Różnica wieku nie gra dla nich roli

Agata i Piotr Rubik są małżeństwem od 13 lat
Agata i Piotr Rubik są małżeństwem od 13 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

09.03.2022 15:35

Udowadniają, że małżeństwo ze sporą różnicą wieku ma prawo bytu. Agatę i Piotra Rubików dzieli bowiem 18 lat. Jak się poznali i jak toczyła się ich relacja? Przypominamy historię miłosną tej niezwykłej pary.

Agata i Piotr Rubikowie w czerwcu zeszłego roku świętowali w Paryżu 13. rocznicę ślubu. Małżonków, którzy dali się poznać bliżej w programie TVN "Power couple", dzieli aż 18 lat. To dlatego ich związek od początku był tak szeroko komentowany w mediach. Oni jednak są najlepszym przykładem na to, że wiek to tylko liczba. Wraz z dwoma córkami – 13-letnią Heleną oraz 9-letnią Alicją – tworzą niezwykle zżytą i zgraną rodzinę. 

"Nigdy nie było żadnych docinków na ten temat ze strony osób, które są nam bliskie. Natomiast niejednokrotnie wam mówiłam, że to, co piszą o nas w internecie ludzie, którzy nas nie znają, zupełnie mnie nie obchodzi i niespecjalnie rusza" – tak skomentowała kwestię różnicy wieku na swoim Instagramie Agata Rubik. 

Agata i Piotr Rubikowie – jak zaczęła się ich historia?

Para poznała się w 2005 roku podczas wyborów miss. Agata Paskudzka była jedną z uczestniczek konkursu, w którym finalnie zajęła trzecie miejsce. Z kolei Piotr Rubik zajmował się podczas tego wydarzenia oprawą muzyczną. Odważył się podejść do dziewczyny, która od razu zwróciła jego uwagę i na osobności wyznać jej, że bez względu na ocenę jury, ona i tak jest najpiękniejsza. Piotr Rubik miał wtedy 37 lat, natomiast jego przyszła małżonka 19 lat. Po roku trwania związku para zaręczyła się. 

"Wierzę w przeznaczenie. Żaden podryw nie wyjdzie, jeżeli nie jesteśmy sobie przeznaczeni. U nas się udało, bo mieliśmy być ze sobą. Po prostu tak było zapisane w gwiazdach. (...) Jedyną receptą na udany związek po etapie podrywu i zakochania jest to, by nauczyć się ze sobą żyć. Ta druga osoba musi być przyjacielem, bratnią duszą. Łatwiej jest się zakochać niż spędzać ze sobą codzienność" – powiedział Piotr Rubik w rozmowie z Izabelą Janachowską w jednym z filmów na jej kanale na Youtube. 

Agata i Piotr Rubikowie poznali się w 2005 roku
Agata i Piotr Rubikowie poznali się w 2005 roku © AKPA
Agata i Piotr Rubikowie pobrali się po trzech latach związku
Agata i Piotr Rubikowie pobrali się po trzech latach związku © AKPA | AKPA

Agata i Piotr Rubikowie są zgranym małżeństwem ze sporą różnicą wieku

Agata i Piotr Rubikowie wzięli ślub w 2008 roku we Wrocławiu. Początkowo miał odbyć się w katedrze, jednak finalnie miał miejsce w małym osiedlowym kościele, ponieważ można było go zamknąć przed paparazzimi, którzy tłumnie przyjechali z Warszawy. Podczas ceremonii śpiewał chór Piotra Rubika. Panna młoda prezentowała się zjawiskowo w jedwabnej sukni projektu duetu Paprocki i Brzozowski, podczas gdy pan młody występował w niebieskim fraku. Ekskluzywne zdjęcia z uroczystości opublikował w tamtym czasie magazyn "Viva!". 

Agata i Piotr Rubikowie wychowują dwie córki
Agata i Piotr Rubikowie wychowują dwie córki © AKPA | AKPA

Rubikowie szybko założyli rodzinę. Niecały rok po ślubie na świat przyszła ich córka Helena. Natomiast w 2013 roku para powitała drugą córkę, Alicję. Trzeba przyznać, że dziewczynki są niesamowicie podobne mamy. Cała rodzina jest bardzo zgrana, co można zaobserwować w mediach społecznościowych. Publikują tam filmiki, np. z układami tanecznymi. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także