GwiazdyOdważne zdjęcia Anny Gzyry-Augustynowicz. Internautka: Kwitniesz

Odważne zdjęcia Anny Gzyry-Augustynowicz. Internautka: Kwitniesz

Anna Gzyra-Augystowicz składa kobietom życzenia (AKPA)
Anna Gzyra-Augystowicz składa kobietom życzenia (AKPA)

09.03.2022 14:19, aktual.: 09.03.2022 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji Dnia Kobiet Anna Gzyra-Augustynowicz zaprezentowała się internautom w dość nietypowym i bardzo odważnym wydaniu. "Widzę kobietę jako egzemplifikację siły i serca" - napisała aktorka na Instagramie.

Anna Gzyra-Augustynowicz popularność zdobyła za sprawą swojego udziału w serialu "M jak miłość". Ich choć od jej obecności w owej produkcji minęło niemal osiem lat, widzowie nadal niejednokrotnie określają ją mianem serialowej Sylwii Okońskiej.

Zaskakujące fotografie

Skromna aktorka nie narzeka jednak na drobne omyłki swoich fanów i, jak twierdzi, cieszy się z rozpoznawalności, jakiej zaznała wraz z pojawieniem się na szklanych ekranach. Ostatnio artystka zdecydowała się na krok, który był niemałym zaskoczeniem dla jej fanów.

Gzyra-Augystynowicz opublikowała fotografie, zrobione w trakcie profesjonalnej sesji zdjęciowej, na których pozuje w błękitnym garniturze, nie mając na na sobie biustonosza. "Piękne zdjęcia", "Kwitniesz", "Wszystkiego, co najlepsze, kobietko. Cudna jesteś" - zachwycają się internauci odważną odsłoną gwiazdy.

Wzruszające przesłanie Anny Gzyry-Augustynowicz

"Widzę kobietę jako egzemplifikację siły i serca. Mocy i dobra. Jesteśmy niestrudzone w opiece, trosce, załatwianiu spraw bieżących, łączeniu życia zawodowego z rodzinnym. Popełniamy błędy, puszczają nam emocje, podnosimy głos, mówimy coś pochopnie. Nie ma postaci tylko dobrych, bez skazy. No nie ma. Nasza siła polega również na umiejętności przyznania się do błędów i wzięciu za nie odpowiedzialności. Na wyciąganiu wniosków. Również na trosce o same siebie" - napisała aktorka z okazji Dnia Kobiet.

Gzyra-Augustynowicz nie zapomniała również o słowach wsparcia dla ukraińskich kobiet. "Życzę każdej kobiecie, by mogła żyć swoim wyśnionym życiem, by kochała i była kochana, zdrowia i samorealizacji. Ale dziś przede wszystkim, życzę kobietom z miejsc, gdzie trwa wojna, by wytrwały. By wiedziały, że jesteśmy z nimi, że nieustająco działamy by wesprzeć was, najdzielniejsze wojowniczki, matki-bohaterki, odważne siostry. Bo siła jest kobietą. Życzę nam pokoju. Śmiechu najbliższych. Domów pełnych miłości" - podsumowała w poruszających słowach na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także