GwiazdyAgata Kulesza ma 25-letnią córkę. Marianna nie poszła w ślady mamy

Agata Kulesza ma 25‑letnią córkę. Marianna nie poszła w ślady mamy

Agata Kulesza jest nie tylko spełnioną aktorką, ale także dumną mamą
Agata Kulesza jest nie tylko spełnioną aktorką, ale także dumną mamą
Źródło zdjęć: © AKPA
28.09.2022 11:16, aktualizacja: 28.09.2022 12:22

Agata Kulesza jest nie tylko spełnioną aktorką, ale także dumną mamą. 25-letnia dziś Marianna jest owocem miłości jej i operatora filmowego Marcina Figurskiego, z którym Kulesza później się rozwiodła. Marianna nie poszła jednak ani w ślady mamy, ani taty. Swoje powołanie odnalazła w czymś innym.

- Marianka jest wspaniałą dziewczyną. (...) Jest moją podporą, motywacją i inspiracją - powiedziała Agata Kulesza o córce w jednym z wywiadów udzielonych "Na Żywo".

Agata Kulesza ma 25-letnią córkę

Marianna jest córką Agaty Kuleszy i operatora filmowego Marcina Figurskiego. Mimo pierwszych kroków, które postawiła w świecie filmu - występując w amerykańsko-polskiej produkcji "True Crimes", szybko zrezygnowała z kontynuowania kariery aktorskiej. Jak twierdzi Agata Kulesza, 25-latka nigdy nie marzyła o show-biznesie.

- Marianna ma duży dystans do mojego zawodu i pod żadnym pozorem nie chce zostać aktorką. Uważa, że aktorstwo jest nieciekawe i za dużo w tym zawodzie trzeba uczyć się na pamięć - zdradziła aktorka kilka lat temu.

Agata Kulesza z córką Marianną w 2012 roku
Agata Kulesza z córką Marianną w 2012 roku© AKPA

Marianna Figurska nie poszła w ślady mamy

Marianna Figurska odnalazła powołanie w zupełnie innym zawodzie. Po maturze rozpoczęła studia weterynaryjne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, której niedawno została absolwentką. Według doniesień, jest bardzo zadowolona ze swojego wyboru i otrzymuje wielkie wsparcie od obojga rodziców.

Marianna rozpoczęła także w ostatnim czasie pracę w klinice weterynaryjnej. Agata Kulesza podarowała jej podobno z tej okazji w prezencie kawalerkę w Warszawie, która ma być początkiem dorosłego, samodzielnego życia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także