Blisko ludziAgata Kulesza przeżywa decyzję córki. "Aż zdrętwiała po wysłuchaniu pomysłu"

Agata Kulesza przeżywa decyzję córki. "Aż zdrętwiała po wysłuchaniu pomysłu"

Agata Kulesza przeżywa decyzję córki
Agata Kulesza przeżywa decyzję córki
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
14.07.2022 11:05

Agata Kulesza ma za sobą trudne chwile. Po 23 latach rozstała się z mężem, tocząc z nim prawdziwą sądową batalię. Córka rozwodników niedawno ukończyła studia i postanowiła z tej okazji zaprosić najbliższych na świętowanie. Aktorka nie spodziewała się, że Marianna zaprosi również ojca.

Córka Agaty Kuleszy ukończyła studia z weterynarii. Z tego powodu postanowiła urządzić przyjęcie i zaprosiła najbliższe osoby do wspólnej celebracji. Na liście gości, oprócz aktorki, pojawił się jej były mąż, ojciec Marianny. Osoba z otoczenia rodziny wyznaje,ze dla Kuleszy jest to niezwykle trudny moment. Emocje po trudnym rozwodzie jeszcze nie opadły.

Agata Kulesza spotka byłego męża na przyjęciu córki

Agata Kulesza oraz Marcin Figurski wzięli rozwód po 23 latach wspólnego życia. Jak donosił magazyn "Na żywo" aktorka starała się o orzeczenie o winie partnera, przez którego kobieta miała założyć tzw. niebieską kartę. Figurski nie dawał jednak za wygraną i twierdził, że sam jest ofiarą "molestowania moralnego". W trakcie rozpraw na przesłuchaniach pojawili się m.in. córka Marianna, Katarzyna Nosowska oraz Agnieszka Suchora.

Sąd ogłosił rozwód małżeństwa 22 października 2020 roku. Miesiące spędzone na batalii odbiły się na zdrowiu Kuleszy, która długo jeszcze rozmyślała nad sytuacją. Teraz wspomnienia zostały przywołane na nowo - Kulesza nie wiedziała, że córka na świętowanie obrony zaprosiła również ojca. Figurski pojawił się pod budynkiem uczelni w dniu obrony Marianny.

"Agata aż zdrętwiała po wysłuchaniu pomysłu córki (...) Agata nie chce jej niczego sugerować i do niczego namawiać. Ale nie jest tajemnicą, że chyba ostatnią rzeczą, o jakiej myśli, byłoby spotkanie z byłym mężem. Bo te trudne momenty wciąż do niej wracają - wyznał informator "Na żywo".

Figurski chce odbudować relację z córką

Osoba z otoczenia rodziny wyjaśniła dla wspomnianego tygodnika, że Marcin Figurski liczy na to, że kiedyś odzyska dobry kontakt z Marianną. Mężczyzna ma zabiegać o spotkania z dorosłą córką i marzy o tym, aby relacja z dzieckiem wyglądała tak, jak przed rozwodem.

Aktorka miała wysłuchać pomysłu Marianny i powstrzymać się od wszelkich komentarzy.

"Nie zamierza ingerować w jej decyzje. Marianka jest dorosła i sama dokonuje wyborów, a Agata bardzo to szanuje" - dodało źródło dla "Na żywo".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta