GwiazdyAgata Kulesza ma za sobą ciężki rozwód. Odżyła po wypadzie na Sycylię

Agata Kulesza ma za sobą ciężki rozwód. Odżyła po wypadzie na Sycylię

Agata Kulesza
Agata Kulesza
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko
Aleksandra Lewandowska
22.09.2021 16:14

Ostatnie miesiące nie były dla Agaty Kuleszy łatwe. Aktorka ma za sobą długi i wyczerpujący rozwód po 14 latach małżeństwa i potrzebowała czasu, aby dojść po nim do siebie. Z pomocną dłonią wyszedł wtedy jej dawny przyjaciel.

W 2006 roku Agata Kulesza wyszła za mąż za Marcina Figurskiego, z którym rozwiodła się po 14 latach, w 2020 roku. Para wychowuje jednak wspólnie córkę, 23-letnią Mariannę. To ona była jednym ze świadków podczas ich rozwodu, w którym oboje walczyli o orzeczenie o winie drugiego. Figurski twierdził wówczas, że to on jest ofiarą, bo Kulesza dopuściła się wobec niego przemocy domowej i molestowania moralnego.

Agata Kulesza ma za sobą ciężki rozwód

Aktorka długo przeżywała rozstanie z mężem, a rozwód bardzo wpłynął na jej psychikę. Ostatnie wakacje spędziła jednak w towarzystwie przyjaciela, znanego tancerza Stefano Terazzino, który partnerował jej w 8. edycji "Tańca z gwiazdami". Razem zdobyli wtedy Kryształową Kulę. Od tego czasu mają ze sobą stały kontakt, a w tym roku Stefano zabrał aktorkę na Sycylię, gdzie odbywała się kolonia taneczna.

- Była to taka kolonia taneczna. Tańczyliśmy dwa razy dziennie. Miałam cudownego partnera, Karola, którego tam poznałam. Kiedy już wyjeżdżałam, usłyszałam od Stefano, że odżyłam na tym wyjeździe - powiedziała Agata Kulesza w rozmowie z "Rewią".

Kulesza jest gotowa na miłość?

Kolonia przypomniała aktorce, jak dużą przyjemność daje jej taniec. Po niej, według przyjaciół, Agata Kulesza znów poczuła się kobieco i otworzyła swoje serce. Choć wcześniej nie miała w planie angażować się w kolejne relacje miłosne, teraz czuje, że jest na nie gotowa. Liczy, że odnajdzie jeszcze swoją prawdziwą miłość.

- Ta taneczna bliskość sprawiła, że Agata chciałaby kochać i być kochana. Potrzebuje tego i tęskni za silnym, męskim ramieniem. Ona zasługuje na prawdziwą miłość - wyznała "Rewii" przyjaciółka Agaty Kuleszy.

Aktorka od samego początku ma ogromne wsparcie ze strony znajomych i przyjaciół, w tym również piosenkarki Katarzyny Nosowskiej, z którą przyjaźni się od dzieciństwa.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (113)
Zobacz także