GwiazdyAgata Młynarska wraca do historii sprzed 20 lat. To wtedy zmieniło się jej życie

Agata Młynarska wraca do historii sprzed 20 lat. To wtedy zmieniło się jej życie

Agata Młynarska wraca do historii sprzed 20 lat. To wtedy zmieniło się jej życie
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Agata Młynarska
Agata Porażka
10.12.2018 17:16, aktualizacja: 10.12.2018 17:27

W 1998 roku Agata Młynarska zabrała do swojego dwie osierocone dziewczynki, żeby spełnić ich marzenia. Sylwia i Alicja spędziły z dziennikarką kolejne 20 lat i stworzyły rodzinę.

"Mija właśnie 20 lat od chwili kiedy mała dziewczynka z Domu Dziecka w Pawłówce poprosiła o to, żeby w prezencie od św. Mikołaja otrzymać wizytę w domu pani Agaty" - zaczyna swój wpis w mediach społecznościowych Młynarska. I kontynuuje historię: "Jej wizyta trwa do dziś. Jest to dowód na cuda, które, jeśli wierzyć, mogą zdarzyć się każdemu. Potem do Sylwii dołączyła Ala. Dziś niezależne, piękne i mądre tworzą swoje rodziny. Dziękuję wam dziewczynki za każdy wspólny dzień! Dziękuję też św. Mikołajowi" - dodaje dziennikarka.

Na górnym zdjęciu widać adoptowaną córkę Młynarskiej Sylwię, która wtula się w nią, oraz Alę, która siedzi z prawej strony. Fotografia została wykonana w roku 1998, gdy leciały z Jurkiem Owsiakiem do Finlandii. Drugie zdjęcie zostało wykonane w tym roku. Widać na nim dorosłą już Sylwię.

Wpis poruszył serca wielu internautów. Nie tylko chwalili dobre serce Młynarskiej, lecz także pisali o tym, że kiedy czytali tę historię, popłynęły im łzy. "Cuda się zdarzają", "popłakałam się" czy "piękna kobieta, piękne serce" to jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta