Trwa ładowanie...

Agata Młynarska wraca do historii sprzed 20 lat. To wtedy zmieniło się jej życie

W 1998 roku Agata Młynarska zabrała do swojego dwie osierocone dziewczynki, żeby spełnić ich marzenia. Sylwia i Alicja spędziły z dziennikarką kolejne 20 lat i stworzyły rodzinę.
Share
Wpis dziennikarki poruszył serca wielu internautów
Wpis dziennikarki poruszył serca wielu internautówŹródło: Instagram.com, Fot: Agata Młynarska
d3epfa8

"Mija właśnie 20 lat od chwili kiedy mała dziewczynka z Domu Dziecka w Pawłówce poprosiła o to, żeby w prezencie od św. Mikołaja otrzymać wizytę w domu pani Agaty" - zaczyna swój wpis w mediach społecznościowych Młynarska. I kontynuuje historię: "Jej wizyta trwa do dziś. Jest to dowód na cuda, które, jeśli wierzyć, mogą zdarzyć się każdemu. Potem do Sylwii dołączyła Ala. Dziś niezależne, piękne i mądre tworzą swoje rodziny. Dziękuję wam dziewczynki za każdy wspólny dzień! Dziękuję też św. Mikołajowi" - dodaje dziennikarka.

Na górnym zdjęciu widać adoptowaną córkę Młynarskiej Sylwię, która wtula się w nią, oraz Alę, która siedzi z prawej strony. Fotografia została wykonana w roku 1998, gdy leciały z Jurkiem Owsiakiem do Finlandii. Drugie zdjęcie zostało wykonane w tym roku. Widać na nim dorosłą już Sylwię.

Wpis poruszył serca wielu internautów. Nie tylko chwalili dobre serce Młynarskiej, lecz także pisali o tym, że kiedy czytali tę historię, popłynęły im łzy. "Cuda się zdarzają", "popłakałam się" czy "piękna kobieta, piękne serce" to jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3epfa8

Podziel się opinią

Share
d3epfa8
d3epfa8