Trwa ładowanie...
d16nvyp

Agnieszka Kaczorowska to świeżo upieczona mama. Aktorka zdradziła, czy chce mieć więcej dzieci

Agnieszka Kaczorowska świetnie odnajduje się w roli mamy. W wywiadach gwiazda wielokrotnie wyznawała, że macierzyństwo zmieniło jej życie. Czy w związku z tym zdecyduje się na jeszcze jedno dziecko?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska ma 27 lat
Agnieszka Kaczorowska ma 27 lat (ONS.pl)
d16nvyp

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka, która ma na imię Emilka, jest owocem związku aktorki z Maciejem Pelą. W rozmowie z Wideoportalem gwiazda zdradziła, że poród nie był najłatwiejszym przeżyciem, jednak sam dzień, w którym na świat przyszła Emilka był dla pary wyjątkowy. Kaczorowska nie ma jednak wątpliwości, że bardzo dużo zależy od otoczenia, a dokładnie od opiekującego się przyszłą mamą personelu szpitala.

Agnieszka Kaczorowska o porodzie

"Myślę, że tutaj wiele zależy od tego, jaki personel cię otacza, czy masz profesjonalistów obok siebie, czy oni o ciebie dbają, czy czujesz się dobrze w miejscu, w którym rodzisz. Nie zawsze da się to zaplanować, bo czasami kobiety rodzą nagle, teraz, już. W miarę możliwości, jeżeli możemy to zaplanować, to zaplanujmy. Ja też nie wiedziałam, kiedy to się wydarzy, ale wiedziałam gdzie i jacy ludzie będą mi pomagać, że mój mąż będzie obok. Taką decyzję podjęłam i chyba to wszystko było dobre" - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

d16nvyp

Aktorka nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w roli mamy i w przyszłości chciałaby mieć dużo większą rodzinę. Na razie jednak niczego dokładnie nie planuje.

Agnieszka Kaczorowska chciałby mieć więcej dzieci

"Nie wiem kiedy, bo jeszcze nie planujemy, ale bycie mamą to najpiękniejsza rola, jaka mi się w życiu trafiła. Każdy uśmiech, nawet każdy płacz. Ja wiem, dlaczego ona płacze. Każda rozmowa z nią, każde spojrzenie. I nawet jak ona śpi, to mogę leżeć i patrzeć, jak ona śpi. To jest coś takiego, o czym trudno mówić. To się po prostu czuje i jeżeli to dziecko też jest upragnione, to myślę, że to też od tego zależy. To po prostu czerpie się z tego moc radości i szczęścia" - dodała gwiazda "Klanu".

d16nvyp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d16nvyp

Podziel się opinią

Share
d16nvyp
d16nvyp