ycipk-26z49u

Agnieszka Kaczorowska to świeżo upieczona mama. Aktorka zdradziła, czy chce mieć więcej dzieci

Agnieszka Kaczorowska świetnie odnajduje się w roli mamy. W wywiadach gwiazda wielokrotnie wyznawała, że macierzyństwo zmieniło jej życie. Czy w związku z tym zdecyduje się na jeszcze jedno dziecko?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska ma 27 lat
Agnieszka Kaczorowska ma 27 lat (ONS.pl)
ycipk-26z49u

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka, która ma na imię Emilka, jest owocem związku aktorki z Maciejem Pelą. W rozmowie z Wideoportalem gwiazda zdradziła, że poród nie był najłatwiejszym przeżyciem, jednak sam dzień, w którym na świat przyszła Emilka był dla pary wyjątkowy. Kaczorowska nie ma jednak wątpliwości, że bardzo dużo zależy od otoczenia, a dokładnie od opiekującego się przyszłą mamą personelu szpitala.

Agnieszka Kaczorowska o porodzie

ycipk-26z49u

"Myślę, że tutaj wiele zależy od tego, jaki personel cię otacza, czy masz profesjonalistów obok siebie, czy oni o ciebie dbają, czy czujesz się dobrze w miejscu, w którym rodzisz. Nie zawsze da się to zaplanować, bo czasami kobiety rodzą nagle, teraz, już. W miarę możliwości, jeżeli możemy to zaplanować, to zaplanujmy. Ja też nie wiedziałam, kiedy to się wydarzy, ale wiedziałam gdzie i jacy ludzie będą mi pomagać, że mój mąż będzie obok. Taką decyzję podjęłam i chyba to wszystko było dobre" - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w roli mamy i w przyszłości chciałaby mieć dużo większą rodzinę. Na razie jednak niczego dokładnie nie planuje.

Agnieszka Kaczorowska chciałby mieć więcej dzieci

ycipk-26z49u

"Nie wiem kiedy, bo jeszcze nie planujemy, ale bycie mamą to najpiękniejsza rola, jaka mi się w życiu trafiła. Każdy uśmiech, nawet każdy płacz. Ja wiem, dlaczego ona płacze. Każda rozmowa z nią, każde spojrzenie. I nawet jak ona śpi, to mogę leżeć i patrzeć, jak ona śpi. To jest coś takiego, o czym trudno mówić. To się po prostu czuje i jeżeli to dziecko też jest upragnione, to myślę, że to też od tego zależy. To po prostu czerpie się z tego moc radości i szczęścia" - dodała gwiazda "Klanu".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

ycipk-26z49u
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-26z49u

ycipk-26z49u
ycipk-26z49u