Blisko ludziAgnieszka Włodarczyk. Czy kręci ją luksusowe życie?

Agnieszka Włodarczyk. Czy kręci ją luksusowe życie?

Agnieszka Włodarczyk wypowiada się na swoim Instagramie na temat luksusu
Agnieszka Włodarczyk wypowiada się na swoim Instagramie na temat luksusu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
24.10.2021 11:38

Aktorka Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem ze słonecznej Hiszpanii, pod którym dodała nieco filozoficzny wpis na temat życia w luksusie i wydawania ogromnych sum pieniędzy. Fani nie ukrywają, że są z niej dumni.

Agnieszka Włodarczyk wyjechała niedawno ze swoją rodziną do Hiszpanii, gdzie spędzają wspaniały czas. Od czasy do czasu aktorka wstawia zdjęcia z wyjazdu, na których można zobaczyć całą trójkę. Pod ostatnim postem pojawił się również wpis, w którym aktorka dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia w luksusie i płacenia ogromnych sum pieniędzy za rzeczy codziennego użytku.

Czym dla Agnieszki Włodarczyk jest luksus?

Aktorka pisze co sądzi na temat drogich marek.

Czy lubię markowe drogie rzeczy? Owszem pooglądać. Czy kiedy miałabym opór kasy nie żałowałabym na torebkę 10 tyś. Żałowałabym. Czy chodziłabym nadal po second handach- tak! Czy kręci mnie luksusowe życie? Tylko momentami. Zależy też co uważasz za luksus.

I wyjaśnia również czym jest dla niej luksus.

Dla mnie to wolność, możliwość podróżowania, dobre jedzenie- niekoniecznie drogie, ładny dom- nie tyle wypasiony co z klimatem, życie w zgodzie ze sobą, zdrowie, posiadanie rodziny i prawdziwych przyjaciół… Koniec"

Fani Agnieszki pochwalili jej słowa, a większość napisała, że mają takie samo zdanie, a w życiu są ważniejsze wartości niż drogie torebki i gadżety. Luksus to pojęcie względne, a najważniejsi są nasi bliscy.

"Pięknie napisane. Najcenniejsze to Rodzina i Przyjaciele" - przyznaje internautka.

"Jejku ,Pani Agnieszko jak miło czyta się takie słowa w świecie zakłamania i ciągłej pogoni. Ludzie oceniają przez pryzmat posiadania" - dodaje kolejna.

Agnieszka Włodarczyk postanowiła zostać influencerką

Agnieszka Włodarczyk oraz jej partner - triatlonista Robert Karaś - zostali w lipcu rodzicami. Synkowi nadali bardzo oryginalne imię, Milan. Aktorka już od dawna nie bierze udziału w nowych produkcjach, ani nie udziela się w teatrze. Od dnia narodzin Milana aktorka skupiona jest na wychowywaniu dziecka i chcę z nim spędzać jak najwięcej czasu. Postanowiła, więc że zostanie influencerką. Na swoim Instagramie dzieli się momentami z życia osobistego, jak również promuje produkty różnych marek - niekoniecznie luksusowych.

Źródło: jasrzabpost.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta