GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z początków kariery. Jak wyglądała 17 lat temu?

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z początków kariery. Jak wyglądała 17 lat temu?

Na początku kariery telewizyjnej Agnieszka Woźniak-Starak była związana z TVP
Na początku kariery telewizyjnej Agnieszka Woźniak-Starak była związana z TVP
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
03.10.2022 16:50, aktualizacja: 03.10.2022 17:17

Obecnie Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek stacji TVN, jednak swoją karierę zaczynała w Telewizji Polskiej. Na Instagramie opublikowano zdjęcie pokazujące, jak wyglądała na początku swojej kariery telewizyjnej.

Od września 2020 roku Agnieszka Woźniak-Starak, w parze z Ewą Drzyzgą, jest gospodynią "Dzień dobry TVN". Wcześniej jednak prowadziła wiele popularnych programów TVN-u, w tym m.in. "Ameryka Express" czy "Na językach". Prowadziła także największe koncerty i festiwale, dlatego wielu telewidzom może kojarzyć się przede wszystkim właśnie z tą stacją.

Swoją karierę telewizyjną zaczynała jednak w Telewizji Polskiej, gdzie początkowo była gospodynią oprawy dnia, a następnie prowadziła takie programy jak "Kawa czy herbata", "Pytanie na śniadanie" i "Bitwa na głosy". Była także konferansjerką organizowanego przez TVP Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Ostatnio na profilu "TeleNostalgia" na Instagramie opublikowano zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak z początków jej kariery w Telewizji Polskiej.

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed... 17 lat

Fotografia pochodzi z 2005 roku i widać na nim prezenterkę w studiu "Jedynki". Woźniak-Starak miała wtedy gładko uczesane, bardzo jasne włosy oraz ciemną koszulę. W oczy rzucają się także długie, prawdopodobnie drewniane korale, a jej wizerunek zdecydowanie różni się od tego, który widzowie mogą zobaczyć obecnie.

Woźniak-Starak sama przyznała w rozmowie z "Fashion Magazine", że przeżywała wtedy największy kryzys stylu. - Nie miałam pojęcia, jak mam wyglądać, bo w TVP obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady i nie było stylistów. Nie było chociażby żadnej dzianiny na antenie, bo to nieeleganckie - wspominała.

Aktualnie dziennikarka uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych osób w polskim show-biznesie i stanowi źródło inspiracji dla wielu kobiet. Prezenterka nie boi się eksperymentów modowych, a przez lata medialnej kariery wypracowała swój własny styl.

Woźniak-Starak wsparła Annę Wendzikowską

Niedawno Anna Wendzikowska, która przez wiele lat również związana była z Telewizją TVN, opublikowała poruszające oświadczenie opisujące mobbing, jakiego doświadczyła podczas pracy. Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia od znanych osób, wśród nich znalazła się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, która otwarcie przyznała, że mail od Wendzikowskiej wiele zmienił.

"A ja ci za tego maila już zawsze będę wdzięczna, bo udało się zmienić coś, co było beznadziejne, a wydawało się nie do ruszenia. Trzymaj się, Ania" - napisała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl