GwiazdySzczere słowa Agnieszki Woźniak-Starak. Powiedziała, co sądzi o paparazzich

Szczere słowa Agnieszki Woźniak-Starak. Powiedziała, co sądzi o paparazzich

Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, co sądzi o paparazzich
Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, co sądzi o paparazzich
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
29.08.2022 19:11, aktualizacja: 29.08.2022 19:51

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych. Z tego powodu paparazzi chodzą za nią krok w krok. Teraz powiedziała, co naprawdę sądzi na temat ich pracy. Możecie być zaskoczeni.

Agnieszka Woźniak-Starak pracuje w mediach od prawie 20 lat. W 2013 roku trafiła do stacji TVN, gdzie prowadziła takie programy, jak: "Na językach", "Ameryka Express", "Big Brother Arena" oraz "Dzień Dobry TVN", który od dwóch lat współprowadzi z Ewą Drzyzgą. Bycie osobowością telewizyjną zawsze wiąże się z ogromną popularnością. Choć Agnieszka Woźniak-Starak od dłuższego czasu stroni od opowiadania i pokazywania swojego życia prywatnego, to jednak nie może zmienić tego, że nieustannie jest na celowniku, a konkretnie w obiektywie paparazzich. 

Agnieszka Woźniak-Starak o swoim stosunku do pracy paparazzich

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, co sądzi o fotoreporterach, którzy śledzą gwiazdy w nadziei na jak najlepszy kadr. Jak się okazuje, ma pozytywny stosunek do ich pracy. W rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła z czego to wynika. 

"Z paparazzi to jest tak, że szanuję ich pracę. Muszę przyznać, że nawet w takich najtrudniejszych dla mnie momentach zachowywali się fair i mam wrażenie, że mnie oszczędzali i być może działo się tak, ponieważ nigdy z nimi nie walczyłam" - powiedziała.

"Nigdy nie robiłam ustawek, ale też akceptowałam to, że oni są, uśmiechałam się i tak jest też do tej pory. Jak się widzimy, to miło się uśmiecham i nie przeszkadza mi to, że robią mi zdjęcia" – dodała, odnosząc się do sytuacji, gdy w tragicznych okolicznościach zginął jej mąż. 

Agnieszka Woźniak-Starak najszczęśliwsza jest na Mazurach

Agnieszka Woźniak-Starak przyznawała w każdym ostatnim wywiadzie udzielonym przy okazji prezentacji jesiennej ramówki TVN, że kariera w mediach nie jest dla niej najważniejsza. Ostatnio na pierwszym miejscu stawia pasje i spokój dnia codziennego, na który może liczyć na Mazurach, gdzie ma ogródek warzywny, a także własnego konia. 

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.