Trwa ładowanie...
dp2ws3t

Alan Dershowitz chce pozwać Netflixa. Wszystko przez dokument o Jeffreyu Epsteinie

Netflix w najbliższym czasie może spodziewać się pozwu sądowego ze strony Alana Dershowitza – sławnego prawnika, który został oskarżony molestowanie w jednym z dokumentów o Epsteinie dostępnym na platformie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawnik Alan Dershowitz pozywa Netfliksa za dokument o Epsteinie
Prawnik Alan Dershowitz pozywa Netfliksa za dokument o Epsteinie (East News)
dp2ws3t

"Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty" – to mini serial dokumentalny, który opowiada o Jeffreyu Epsteinie, amerykańskim miliarderze, który w 2019 roku miał odpowiedzieć przed sądem za pedofilię, prostytucje nieletnich i molestowanie. Miał, bo do rozprawy nigdy nie doszło. Finansista popełnił samobójstwo w swojej celi, zanim dotarł na wokandę.

Alan Dershowitz pozywa Netfixa. Wszystko przez "Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty"

W serialu Netfixa producenci oddali głos ofiarom Episteina. W filmie wypowiedziała się m.in. Virginia Giuffre, która jako swoich oprawców wskazała również księcia Alberta oraz Alana Dershowitza. Prawnik zapowiedział, że nie zostawi tych oskarżeń bez odpowiedzi i 25 czerwca poinformował, że wniesie oskarżenie przeciwko platformie internetowej.

dp2ws3t

"Pokazali ją jako wiarygodnego świadka, nie pozwalając widzom zobaczyć całej jej historii oraz tego, że przyznała, że mnie nigdy nie spotkała" – bronił się prawnik.

Źródło: wysokie obcasy

Alkohol na weselu. Dr Michał Sutkowski ma dla biesiadników radę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dp2ws3t

Podziel się opinią

Share

dp2ws3t

dp2ws3t