GwiazdyAleksandra Kwaśniewska zaatakowana przez internautę. Na taki hejt nie ma zgody

Aleksandra Kwaśniewska zaatakowana przez internautę. Na taki hejt nie ma zgody

Aleksandra Kwaśniewska zaatakowana przez internautę. Na taki hejt nie ma zgody
Źródło zdjęć: © ONS.pl
26.09.2018 13:29, aktualizacja: 26.09.2018 14:27

Pod postem Aleksandry Kwaśniewskiej pojawił się nieprzyjemny komentarz. Dotyczył on Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Na szczęście w obronie gwiazdy stanęli inni internauci. "Czemu ma służyć ta złośliwość?" – pisali.

Kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego zakończyła się w 2005 roku. Wciąż jednak można natknąć się na krytyczne głosy dotyczące jego prezydentury. Wie o tym doskonale córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska. Mimo, że 37-letnia gwiazda od dawna samodzielnie pracuje na swoje nazwisko jak dziennikarka, to wciąż bywa oceniana przez pryzmat ojca.

Ostatnio Kwaśniewska udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z wakacji. Wśród wielu pozytywnych komentarzy pojawił się jednak jeden bardzo nieprzyjemny. "Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Komuch i alkoholik Olek dziadkiem nie zostanie. A piękna Jola babcią. I dobrze" – napisał internauta.

W obronie gwiazdy stanęli jednak inni użytkownicy Instagrama. "Czemu ma służyć ta złośliwość. Czy twoi bliscy są idealni?" – zapytała jedna z fanek. "Niestety komentarze niektórych to straszne dno. Pani Olu, mam nadzieję, że pani je kompletnie ignoruje. Na szczęście tych serdecznych internautów jest mnóstwo" – dodała inna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl