Blisko ludziAleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie w wannie. Pisze, że jest na Zanzibarze

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie w wannie. Pisze, że jest na Zanzibarze

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska
Źródło zdjęć: © AKPA
18.04.2021 10:33

Aleksandra Żebrowska, żona aktora Michała Żebrowskiego, uwielbia wylegiwać się w wannie z ciepłą wodą. Od kiedy po raz kolejny została mamą, często pozuje z synkiem w kąpieli, pokazuje też, jak goli nogi, czy karmi dziecko.

Aleksandra Żebrowska angażuje się w dyskusje dotyczące bieżących tematów. Chętnie korzysta z mediów społecznościowych i ma tam grono wiernych fanów. Zazwyczaj wypowiada się na kwestie związane z macierzyństwem. Teraz nawiązała do wyjazdów na zagraniczne wakacje.

Wanna, jak Zanzibar

Aleksandra Żebrowska jest żoną aktora Michała Żebrowskiego od 2009 roku. Para doczekała się trzech synów, 10-letniego Franciszka, siedmioletniego Henryka i kilkutygodniowego Felixa.

Żebrowska porusza w sieci tematy związane z macierzyństwem. Wyznała też, że poroniła ciąże, czym wywołała ogólnokrajową dyskusję. Dzięki niej wiele kobiet mogło i odważyło się głośno opowiedzieć swoją traumatyczną historię.

Naturalna Aleksandra Żebrowska

Teraz żona aktora opublikowała swoje zdjęcie z wanny. Pozuje w pianie. Jest naturalna, bez makijażu, za to na jej twarzy gości promienny uśmiech. Pod fotografią napisała: "Zanzibar". Jak się okazuje w domu również można stworzyć sobie cudowne warunki do odpoczynku.

Celebrytka i Influencerka jest komplementowana w sieci za swoje podejście do życia. Publikuje posty pełne naturalności. Jest autentyczna w tym co robi. Nie upiększa swoich zdjęć, nie stosuje filtrów, pokazuje się w pełnej krasie.