Trwa ładowanie...

Aleksandra Żebrowska świętuje Dzień Szpilek. Jej "mama style" komplementują internautki

Aleksandra Żebrowska niedawno powitała na świecie swojego trzeciego syna, Feliksa. Chłopcu, który ma już ponad miesiąc, poświęca każdą chwilę. Bizneswoman, a prywatnie żona aktora Michała Żebrowskiego znalazła jednak czas, aby dołączyć do ważnej akcji. Zrobiła to w charakterystyczny dla siebie sposób.

Share
Aleksandra Żebrowska świętuje dzień szpilek
Aleksandra Żebrowska świętuje dzień szpilekŹródło: ONS
d2gcbzj

Aleksandra Żebrowska nie ukrywa, że sprawowanie opieki nad dziećmi i równoczesne zajmowanie się domem nie jest łatwe. I choć jest osobą publiczną, na Instagramie nie zamierza koloryzować swojego życia. Potwierdza to także jej ostatnie zdjęcie, które wrzuciła z okazji II Ogólnopolskiego Dnia Szpilek.

Aleksandra Żebrowska świętuje Dzień Szpilek

Dziś po raz drugi obchodzimy Dzień Szpilek. W ubiegłym roku zainicjował ją luksusowy butik Moliera2, który za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane w social mediach przekazuje 2 zł na rzecz dzieci chorych na raka z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą. Aby wziąć w niej udział, wystarczy 25 września założyć szpilki, zrobić zdjęcie i wrzucić je na Facebooka lub Instagrama z hashtagiem #Dzienszpilek.

d2gcbzj

W 2019 roku w akcji wzięło udział aż 15 tys. internautów, a zebrana kwota trafiła na konto Fundacji Alivia. Dziś już wiadomo, że tegoroczna edycja odniesie jeszcze większy sukces, bowiem rozpowszechniają ją wpływowe kobiety świata show-biznesu - Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Anna Kalczyńska, czy Agnieszka Więdłocha. Aleksandra Żebrowska, mimo wielu obowiązków, także postanowiła wrzucić zdjęcie w szpilkach, aby wesprzeć szczytny cel.

"Za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane dziś z hashtagiem #DzienSzpilek Moliera2 przekazuje 2 zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. W zeszłym roku przekazano ponad 35 tys. zł" - napisała Żebrowska. "Zachęcam wszystkie Panie i Panów do udziału - podobno jedyny wymóg - szpilki muszą mieć minimum 5 cm" - dodała, a wpis zakończyła hashtagiem "może być w skarpetach". Nie bez znaczenia tak właśnie podsumowała swój post - na zdjęciu, które udostępniła sama ma na sobie skarpety.

Post zachwycił jej fanki. "Jakie ładne!", "Najlepsza", "Mistrzostwo", "Złota kobieta" - chwaliły. Kilka słów od siebie dodała także Anna Kalczyńska. "Super pomysł!' - napisała prezenterka.

Remont w Prezencie - fragment odcinka nr 3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2gcbzj

Podziel się opinią

Share
d2gcbzj
d2gcbzj