Trwa ładowanie...

Alessandra Ambrosio w sukience Magdy Butrym. Kolejny sukces Polki!

Caroline Vreeland, Kasia Struss, a teraz Alessandra Ambrosio – słynny aniołek Victoria’s Secret to kolejna gwiazda, która zakochała się w gwiazdkowej mini z kolekcji Magdy Butrym.

Alessandra Ambrosio w sukience Magdy Butrym. Kolejny sukces Polki!Źródło: Instagram
d4lrh7f
d4lrh7f

Caroline Vreeland, Kasia Struss, a teraz Alessandra Ambrosio – słynny aniołek Victoria’s Secret to kolejna gwiazda, która zakochała się w gwiazdkowej mini z kolekcji Magdy Butrym.

Bieliźniarskie cuda prezentowane na pokazie Victoria’s Secret to jedno, ale równie dużym zainteresowaniem cieszą się kreacje, które tego wieczoru mają na sobie modelki. Wśród takich metek, jak: Versace, Saint Laurent czy Louis Vuitton za kulisami VS pojawił się polski akcent. Alessandra Ambrosio – jedna z najsłynniejszych modelek VS – wybrała kreację z kolekcji Magdy Butrym i pochwaliła się nią na Instagramie!

(fot. Instagram/Alessandra Ambrosio)
Źródło: (fot. Instagram/Alessandra Ambrosio)

_**- To nasz kolejny sukces –**_mówi Asia Sobierajska PR menadżer Magdy Butrym. – Należy jednak pamiętać, że takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo. Od dłuższego czasu współpracujemy z siatką znanych stylistów, a stylista Alessandry Ambrosio jest jednym z nich.

Ażurowa mini uszyta jest z setek skórzanych gwiazdek i jest prawdziwą gwiazdą kolekcji, bo przed Alessandrą Ambrosio wybierały ją również takie sławy, jak: Caroline Vreeland, Jordan Dunn i Leandra Medine.

(fot. Instagram/Magda Butrym)
Źródło: (fot. Instagram/Magda Butrym)

- Nosiła ją również Jourdan Dunn – dodaje menadżerka. – To nie jest przypadek, ale ciężka praca całego zespołu, choć oczywiście faktor szczęścia również ma znaczenie.

Magda Butrym ma ambitne plany. Nie skupia się na polskim rynku modowym, który – umówmy się – ma wiele ograniczeń, ale szuka klientów na całym świecie. Nie organizuje pokazów z udziałem warszawskiej śmietanki, ale uderza w samo serce mody – Paryż. To tutaj podczas Paris Fashion Week prezentuje swoje kolekcje w tymczasowym showroomie i spotyka światowej sławy stylistów i redaktorów.

(fot. Instagram/Magda Butrym)
Źródło: (fot. Instagram/Magda Butrym)

- Co mówią styliści największych gwiazd, gdy widzą projekty Magdy Butrym? –pytamy. - Zwykle rozmowa zaczyna się od słowa: „Amazing!” – podkreśla Asia Sobierajska. – Wszyscy są zachwyceni projektami Magdy Butrym, a przede wszystkim kunsztem wykonania, jakością, pomysłem. Założeniem Magdy jest wykorzystywanie w swoich projektach tradycyjnego rękodzieła oraz używanie referencji z polskiej kultury i sztuki. Na zachodzie ręczne wykonanie robi ogromne wrażenie.

Jedną z gwiazd, która doceniła projekty Magdy Butrym była również Kim Kardashian. Podobno panie poznały się przypadkiem w Paryżu, a celebrytka z miejsca zamówiła kilka ubrań do swojej przepastnej, gwiazdorskiej garderoby.

(fot. Instagram/Magda Butrym)
Źródło: (fot. Instagram/Magda Butrym)

**__- To, że Magda Butrym pochodzi z Polski, a jej prace powstają w Polsce dla zachodniego świata jest atutem - podsumowuje.

d4lrh7f

Warto dodać, że to nie jedyna polska marka, którą doceniły międzynarodowe gwiazdy. Rihanna czy Justin Bieber swego czasu nosili projekty Local Heroes, a w modowej sesji da Time Magazine Jessica Chastain nosiła czarno-białą sukienkę z kolekcji La Mania. Takich przykładów jest znacznie więcej, ale ostatnio to Magda Butrym odnosi największe sukcesy na tym polu. Wielkie gratulacje!

d4lrh7f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrh7f