Trwa ładowanie...

Alżbeta Lenska w łzach po rezygnacji Jerzego Owsiaka. "Nie powinien rezygnować"

Po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicz podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jej założyciel i prezes, Jerzy Owsiak, zrezygnował ze swoich funkcji w WOŚP. Poinformował o tym podczas konferencji prasowej, po której internet został zalany przez prośby skierowane do, byłego już, prezesa.
Share
Aktorka podkreśliła, że Jerzy Owsiak od lat robi dobre rzeczy
Aktorka podkreśliła, że Jerzy Owsiak od lat robi dobre rzeczyŹródło: Instagram.com, Fot: Alżbeta Lenska
d1eaxuo

Jedną z wielu osób, które publicznie wypowiedziały się na temat rezygnacji Jerzego Owsiaka, jest Alżbeta Lenska. Aktorka opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych film, na którym z łzami w oczach mówi, jakie znaczenie mają dla niej wydarzenia z dnia poprzedniego.

"Nigdy nie mówię politycznie co myślę, ale myślę, że Jurek Owsiak jest cudowny" - przyznała Lenska. "Nie powinien rezygnować z bycia prezesem czegoś, co niesie dobro. Wiem, że nie wszyscy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jacyś bardzo dziwni, pewnie chorzy ludzie nie uważają, że to coś dobrego. Ja myślę, że trzeba wspierać to i Jurka też. Więc śmierć prezydenta podczas wieczoru, który jest tylko dobrym wieczorem i niesieniem dobra dla wszystkich ludzi potrzebujących, to naprawdę jest zło. Stop przemocy. Stop wykorzystaniu najlepszej rzeczy, która dzieje się na świecie, czyli WOŚP. Jedynego kraju w którym ludzie się solidaryzują i wspierają. Stop przemocy" - podkreśliła aktorka.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: Alżbeta Lenska

Od wczoraj internet został zalany przez hasztagi #MuremzaOwsiakiem, #Jurekzostań, #WielkiCzłowiek oraz #MuremzaJurem. Wiele znanych osób opublikowało na swoich profilach zdjęcia, cytaty oraz grafiki związane z Jerzym Owsiakiem, które mają wpłynąć na jego decyzję o odejściu z kierowania WOŚP.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1eaxuo

Podziel się opinią

Share
d1eaxuo
d1eaxuo